Zebranie pracowników CJO

W dniu 25.09.24 r. odbyło się zebranie ogólne pracowników Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2024/25. Gościem spotkania był Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia, dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG pełniący swoją funkcję w kadencji 2020-2024 (przełożony CJO), obecnie Dyrektor Biblioteki UG.

W trakcie zebrania uroczyście wręczył nagrody Rektora za rok 2023 pracownikom naszego Centrum oraz powołania nowemu kierownictwu, obejmującemu swoje funkcje. Ponadto, w atmosferze serdeczności, odbyło się pożegnanie dotychczasowej Dyrektor CJO, mgr Aliny Swebockiej, której podziękowano za 8 lat pracy i zaangażowania w ostatnich dwóch kadencjach oraz przywitania nowej Dyrektor na kadencję 2024-2028 - mgr Emilii Krzywańskiej-Frankowskiej.

W skład Zespołu Kierowniczego pod przewodnictwem nowej Dyrektor, mgr Emilii Krzywańskiej-Frankowskiej, w kadencji 2024-2028 wchodzą:

1. Zastępca Dyrektora ds. Finansowo-Technicznych, mgr Piotr Andrzejewski
  2. Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyczno-Studenckich, mgr Agnieszka Błaszkowska
  3. Zastępca Dyrektora ds. Kształcenia i Rozwoju, mgr Małgorzata Szczepaniak
  4. Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego, mgr Joanna Makara
  5. Zastępca Zespołu Lektorów Języka Angielskiego, mgr Barbara Kubica-Daniel
  6. Kierownik Zespołu Lektorów Języków Germańskich, Romańskich i Słowiańskich, dr Małgorzata Kudlik-Jędruch

Zebranie zakończyło się w atmosferze wspólnej nadziei na owocną współpracę i dalszy rozwój Centrum w nadchodzących latach.

Data publikacji: czwartek, 26. Wrzesień 2024 - 14:30; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Wrzesień 2024 - 14:34; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman