Wyjazd szkoleniowy ISIM Business School

W dniach 27.05.2024-02.06.2024 r. Dyrektorka CJO Alina Swebocka uczestniczyła w International Week Promoting Networking for Higher Education Professionals w ramach programu Erasmus + zorganizowanym przez ISIM Business School w Nicei. Wydarzenie zgromadziło ponad 180 uczestników reprezentujących 19 krajów.
Program szkolenia obejmował m.in.: prezentacje uczelni biorących udział w International Week, warsztaty, dyskusje oraz round table, w czasie którego uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami dot. współpracy międzynarodowej i umiędzynarodawiania europejskich uczelni wyższych.
Była to kolejna okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami uczestniczących w wydarzeniu uczelni, a także zapoznania się ze specyfiką działań organizatora International Week- ISIM - w zakresie nowatorskich rozwiązań dot. microcredentials.

Data publikacji: środa, 12. Czerwiec 2024 - 13:20; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: środa, 12. Czerwiec 2024 - 13:36; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman