SERMO

W dniach 16-17 maja 2024 r. odbyła się kolejna konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych - SERMO. Tym razem gościliśmy w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Centrum Języków Obcych UG reprezentowała mgr Agnieszka Błaszkowska, Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyczno-Studenckich.
Program konferencji obejmował m.in. warsztaty pt. „Rozwój pracownika dydaktycznego w centrach językowych w uczelniach wyższych” oraz prezentację dotyczącą nauczania metodą projektu - Project Based Learning, podczas której lektorzy SJO Politechniki Wrocławskiej zaprezentowali wyniki ankiet studenckich i podzielili się z pozostałymi uczestnikami swoimi wrażeniami na temat wdrożenia tej metody.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 14:30; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 14:31; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman