fbpx 50-lecie Centrum Języków Obcych | Centrum Języków Obcych

50-lecie Centrum Języków Obcych | Centrum Języków Obcych

50-lecie Centrum Języków Obcych

Szanowni Państwo !

Z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie  zapraszamy wszystkich obecnych pracowników i emerytów CJO UG na spotkanie jubileuszowe, które odbędzie się w dniu 24.04.2020 roku o godzinie 15.30 w auli A na Wydziale Ekonomicznym.

W trakcie spotkania zostaną przypomniane początki oraz najważniejsze fakty z historii naszej jednostki, a także plany dalszego rozwoju Centrum Języków Obcych.
Naszą uroczystość uświetni spektakl autorstwa Magdaleny Komorowskiej „The Teacher's Nightmare”.
Będzie też czas na miłe indywidualne spotkania oraz tort urodzinowy z okazji święta naszego Centrum.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności elektronicznie na adres pani Bożeny Goleniowskiej-Mróz: sjobgm@ug.edu.pl lub pod numerem telefonu 58 523 12 02  do dnia 31.03.2020 roku.

Wstęp wolny.

Serdecznie Zapraszamy !