Lektorzy - dyżury 2017/2018 | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - dyżury 2017/2018 podczas letniej sesji egzaminacyjnej

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 22 czerwca 2018 roku, 12:06

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06 i 27.06

środa 20.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 16.00-17.30 WH s. 4.11

godz. 18.00-19.30 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06, 20.06 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz. 10.00-11.30 WNS s. S342

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

środa 20.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

godz. 16.30 - 18.00 Neofilologia, s. 361

godz. 14.00 - 15.30 Neofilologia, s. 333

godz. 13.00 - 14.30 Neofilologia s. 333

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

wtorek 19.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

godz. 11.00 - 12.30 WPiA s. 1026

godz. 12.00 - 13.30 WPiA s. 1026

godz. 9.30 - 11.00 WPiA s. 1026

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11,18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 13.00-14.30 WNS s. 421

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06

poniedziałki 18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WB s. B200

godz. 12.00 - 13.30 WB s. B200

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałki 11, 18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 624

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 624

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

czwartek 14.06

poniedziałek 11.06

poniedziałek 18.06

wtorek 19.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 12.00-13.30 s. WpiA

godz. 9.00-10.30 s. WPiA

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06

poniedziałek 18.06

środa 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.15 - 12.45 WPiA s. 2003

godz. 11.30 - 13.00 WMFiI s. 116

godz. 10.15 - 11.45 WMFiI s. 52

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w roku 2017/2018

 

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06, 20.06 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 11.00 -12.30 WPiA s. 1026

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek 14.06

środa 13.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30  WH ul. Bielańska s. 11

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06, wtorek 19.06,

piątek 29.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30 WOiG, Gdynia, ul Piłsudskiego, sala 502 

godz. 17.00 - 18.30 WOiG Gdynia jw.

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek 14 czerwca

czwartek 14.06

poniedziałek 18.06

czwartek 21 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.00 - 12.30 WNS s. S421

godz. 10.00 - 11.30 WNS s. S421

godz. 11.30 - 13.00 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek 14 czerwca

poniedziałek 11.06

czwartek 14.06

poniedziałek 18.06

czwartek 21.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 12.00 - 13.30 WNS s.S421

godz. 11.00 - 12.30 WNS s. S421

godz. 10.00 - 11.30 WNS s. S421

godz. 11.30 - 13.00 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

środa 20.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

godz. 9.00 - 10.30 WNS s. 1025

godz. 13.30 - 15.00 WNS s. 1025

godz. 9.00 - 10.30 WNS s. 1025

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30 WPiA s. 1025

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek 14 czerwca

godz. 9.45  - 11.15 WE s. 628 i 11.45-13.15 WMFiI s. 138

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

 

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

środa 20.06 i  27.06

czwartek 28.06

 

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

godz. 8.15 - 9.45 WMFiI s. 138

godz. 8.00 - 9.30 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątki 15, 22 i 29 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 15.00 - 16.30 WPiA s. 1025

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

piątek 22.06

piątek 29.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.00 - 12.30 WNS s. S209

godz. 11.00 - 12.30 WNS s. S421

godz. 11.00 - 12.30  WNS s. S421

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11,18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00-10.30 WNS s. C103

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

czwartek 14 czerwca

środy 13.06 i 27.06

środa 20.06

wtorek 19.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WH s. 4.23

godz. 13.30 - 15.00 WH s. 4.29

godz. 11.00 - 12.30 WPiA s. 1025

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.p

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

środa 20.06

piątek 29.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 9.30 - 11.00  WE s. 616

godz. 13.00 - 14.30 WE s. 515

godz. 9.30 - 11.00 WE s. 515

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 14.06

poniedziałek 21.06

czwartek 28.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.00 - 13.00 WH s. 2.13

godz. 12.00 - 13.30 WNS s. B205

godz. 11.00 - 12.30 WH s. 2.13

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

wtorek 19.06 i środa 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

godz. 11.00-12.30 WH s. 4.66

godz. 9.00 - 10.30 WH s. 4.66

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 605

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13, 20 i 27 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

godz. 16.00 - 17.30 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 606

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06, poniedziałek 18.06, wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 11.30-13.00 WPiA s. 1026

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek 14 czerwca

poniedziałek 11.06

wtorek 12.06

środa 20.06

czwartek 21.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 15.00 - 16.30 s. WNS s. S312

godz. 14.00 - 15.30 WH s. 4.11 lub 3.4

godz. 13.00 - 14.30 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

środa 20.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

godz. 13.00 - 14.30 WE s. 628

godz. 10.30 - 12.00 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałki 11, 18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 12.00 - 13.30 WNS s. S410

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13, 20 i 27 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

środa 20.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz.9.00-10.30 WE pok. 628

godz. 12.30-14.00 WMFiI s. 138

godz. 8.15-9.45 WMFiI s. 138

godz. 10.00-11.30 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

czwartki 14, 21  czerwca

poniedziałek 11,18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 626

godz. 9.30-11.00 WE s. 626

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartki 14,21 czerwca

wtorki 12,19, 26 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9 00 - 10 30 WE sala 606

godz. 9.00-10.30 WE pok. 606

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13 czerwca

środa 20 czerwca

środa 27 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.30 - 11.00 WPiA s. 1025

godz. 13.30 - 15.00 WPiA s. 1025

godz. 10.00 - 11.30   WPiA s. 1025

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13, 20 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 18.00 - 19.30 WNS s. D305

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13. 06, poniedziałek 18.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz.11 00 - 12 30 WPIA sala 1026

godz. 8.30 - 10.00 WPiA s. 3065

godz. 10.00 - 11.30 WPiA s. 1026

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06, 20.06 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00-10.30 WE s. 509

godz. 10.00-11.30 WE s. 509

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

wtorek 19.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE sala 621/628

godz. 10.30 - 12.00 WE s. 621/628

godz. 10.30 - 12.00 jw.

godz. 9.00 - 10.30 jw.

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

środa 20.06

czwartek 21.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9 45 - 11 15 WE sala B510

godz. 13.00 - 14.30 WH s. 4.3

godz. 8.15 - 9.45 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

godz. 9.30 - 11.00 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

środa 20.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28 czerwca

godz. 9.00 - 10.30 WE sala 628

godz. 13.00 - 14.30 Biotechnologia s. 032

godz. 8.30 - 10.00 WE s. 628

godz. 13.45 - 15.15 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11,18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9 45 - 11 15 WE sala 607

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

środa 20.06

środa 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 617

godz. 8.30 - 10.00 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06, 20.06 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9 00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00-11.30 WNS s. S421

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12. 06

poniedziałki 18.06 i 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.30 - 13.00 WMFiI s. 138

godz. 12.15 - 13.45 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06, poniedziałek 18.06 

czwartek 28 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.30 - 13.00 WCh s. C312/314

godz. 12.30 - 14.00 WCh s. C312/314

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06

czwartek 21.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 626

godz. 14.00 - 15.30 WE s. 626

godz. 10.30 - 12.00 WE S. 626

godz. 11.00 - 12.30 WE s. 626

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 12.00 - 13.30 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 606

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11,18 i 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.00-12.30 WNS s. B101

?

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

poniedziałek 18.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 12.00 -13.30 WB s. B300

godz. 13.00 -14.30 WB s. B300

godz. 9.00 - 10.30 WB s. B300

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałki 11, 18, 25 czerwca

czwartek 28.06

godz. 8.00 - 9.30 WE s. 624

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 624

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06 i 27.06

środa 20.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00-11.30 WH s. 4.23

godz. 13.30-15.00 WH s. 4.29

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

poniedziałek 18.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 9.45 - 11.15 WH ul Bielańska pok. 97

godz. 8.00 - 9.30 Bielańska s. 73

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Raciniewska Małgorzata

malgorzata.raciniewska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz. 10.30 - 12.00 WZ s. 305

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13, 20 i 27 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 13.00 - 14.40 WNS s. D207

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

wtorek 12.06

 

godz 15.00- 16.30 Neofilologia s. 278

 

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06 i 27.06

środa 20.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

godz. 9.30 - 11.00 WH s. 4.11

godz. 12.00-13.30 WH s. 4.11

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

wtorek 19.06 i poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

 

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

godz. 10.00 - 11.30 WH s. 4.33

godz. 9.00 - 10.30 WH ul. Bielańska s. 30

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 605

 

 

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28 czerwca

czwartek 14, 21 i środa 27 czerwca

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

godz. 11.30 - 13.00 Neofilologia s. 027

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środy 13.06, 20.06 i 27.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz. 11.00-12.30 WE s. 608

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 14.06 i 21.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 11.00 - 12.30 WH s. 2.2

godz. 17.00 - 18.30 WH s. 2.2

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 21.06

wtorek 19.06

czwartek 21.06

wtorek 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 604

godz. 12.00-13.30 WE pok. 604

godz. 11.00 - 12.30 WE pok. 604

godz. 12.00 - 13.30 WPiA s, 1026

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 604

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 604

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorki 12,19 i 26 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz.10.30 - 12.00 WNS s. 336

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06

środa 20.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz.10.00 - 11.30 WE s. 628

godz. 8.30 - 10.00 WE s. 628

godz.10.30 - 12.00 WE s. 628

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28.06

czwartki 14, 21 i 28 czerwca

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 13.00-14.30 WNS s. C201

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

środa 13.06

środa 20.06 

środa 27.06

czwartek 28.06

 

godz. 9.00-10.30 WE sala 605

godz. 12.00- 13.30 WE s. 617/605

godz. 8.30-10.00 WE s. 605

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 605

 

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

czwartki 14, 21 czerwca

piątek 15.06

poniedziałek 18.06

piątek 29.06

czwartek 28.06

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

godz. 13.30 - 15.00 WZ s. C4

godz. 13.30 - 15.00 WZ s. C4

godz. 13.00 - 14.30 WPiA s. 4021

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

piątek 15.06

poniedziałek 18.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.15 - 10.45 WNS s. C104

godz. 8.40 - 10.10 WNS s. C104

godz.11.30 - 13.00 WNS s. C104

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Tuczyńska Joanna

joanna.tuczynska@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

poniedziałek 11.06, 25.06

środa 20.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 14.30 - 16.00 WNS s. D208

godz. 13.30 - 15.00 WNS s. D208

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

wtorek 19.06

poniedziałek 25.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

godz. 11.00 - 12.30 WB s. 301

godz. 11.00 - 12.30 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WMFiI s. 138

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 608

 

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2017/2018  

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

czwartki 14, 21 czerwca

wtorek 12.06

wtorki 19.06 i 26.06

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

godz. 9.00 - 10.30 WH ul Bielańska pok. 61

godz. 9.00 - 10.30 Biotechnologia s. 031

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 628

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

 

czwartki 14,21 czerwca

wtorki 12,19 i 26 czerwca

czwartek 28.06

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 9.30 - 11.00 WH s. 2.13

godz. 10.00 - 11.30 WE s. 607

 

 

Plany Zajęć
ZałącznikWielkość
PDF icon andrzejewski_plan_tabela_2017-2018.pdf337.67 KB
PDF icon barczewski_wojciech.pdf197.71 KB
PDF icon berger_izabela.pdf267.17 KB
PDF icon bernuy_kotlenga.pdf199.61 KB
PDF icon bilau_tomasz.pdf327.75 KB
PDF icon bialostocka_marcinkiewicz_katarzyna.pdf122.35 KB
PDF icon blaszkowska_agnieszka.pdf364.92 KB
PDF icon broniewska-lenarczyk_m.pdf200.62 KB
PDF icon chmielewska_joanna.pdf199.13 KB
PDF icon cich_iwona.pdf334.22 KB
PDF icon dulska_anna.pdf368.28 KB
PDF icon duzynska_violetta.pdf201.5 KB
PDF icon gagan_david.pdf194.67 KB
PDF icon gagan_marianna.pdf195.05 KB
PDF icon gawin_monika.pdf196.43 KB
PDF icon golata-chojnowska_miroslawa.pdf125.73 KB
PDF icon gorczynska_ilona.pdf210.65 KB
PDF icon grzelczak_henryk.pdf278.82 KB
PDF icon janiak-sieniawska_anna.pdf340.66 KB
PDF icon jedrzejak_danuta.pdf196.21 KB
PDF icon judycka_zofia.pdf360.74 KB
PDF icon kaczmarek_wieslawa.pdf198.33 KB
PDF icon kalwasinska_anna.pdf274.83 KB
PDF icon karas_alicja.pdf200.5 KB
PDF icon kaufhold_jolanta.pdf204.39 KB
PDF icon klipo_wanda.pdf200.87 KB
PDF icon kmiec_sabura_jolanta.pdf333.7 KB
PDF icon komorowska_magda.pdf199.31 KB
PDF icon konkolewska_lucyna.pdf193.99 KB
PDF icon kortas_katarzyna.pdf193.57 KB
PDF icon krzywanska-frankowska_emilia.pdf202.25 KB
PDF icon kubica_alicja.pdf195.39 KB
PDF icon kudlik-jedruch_malgorzata_.pdf265.3 KB
PDF icon kuleta_rafal.pdf195.08 KB
PDF icon kupper_lucyna.pdf116.82 KB
PDF icon kwiatkowska_bozena.pdf198.53 KB
PDF icon landsman-kwapinska_joanna.pdf349.63 KB
PDF icon lubich-pyrzowska.pdf198.33 KB
PDF icon luczak_anna.pdf333.26 KB
PDF icon makara_joanna.pdf196.8 KB
PDF icon mechlinska_pauli.pdf204.24 KB
PDF icon mezenska_iwona.pdf349.3 KB
PDF icon miodonska_ewa.pdf189.9 KB
PDF icon moranmagdalena.pdf133.54 KB
PDF icon moszczynska-janicka_irena.pdf271.88 KB
PDF icon mrozek_ewa.pdf111.63 KB
PDF icon musielska_iwona.pdf196.77 KB
PDF icon niklas_katarzyna.pdf283.92 KB
PDF icon niska_marie.pdf192.18 KB
PDF icon olczyk_przemyslaw.pdf620.56 KB
PDF icon olszewska_krystyna.pdf338.41 KB
PDF icon pakalska_emilia.pdf332.6 KB
PDF icon pawlowska_beata.pdf195.91 KB
PDF icon pettke_elwira.pdf272.48 KB
PDF icon puzyrewska_-deja_joanna.pdf337.22 KB
PDF icon raciniewska_m.pdf436.89 KB
PDF icon radzikowski_piotr.pdf195.43 KB
PDF icon rougier_nicolas.pdf200.86 KB
PDF icon ruta_adriana.pdf205.38 KB
PDF icon sajewicz_marek.pdf338.71 KB
PDF icon skiba_renata.pdf197.27 KB
PDF icon stanek-kozlowska_marzanna.pdf193.63 KB
PDF icon stefanska-ulanowska.pdf205.07 KB
PDF icon stelmasiewicz_maria.pdf190.81 KB
PDF icon swebocka_alina.pdf192.03 KB
PDF icon sliwinska_izabela.pdf27.77 KB
PDF icon szabala_andrzej.pdf204.96 KB
PDF icon szczepaniak_malgorzata.pdf25.53 KB
PDF icon szpilczynska_hanna.pdf193.71 KB
PDF icon szymianiec_agnieszka.pdf338.42 KB
PDF icon tomaszewska_anna.pdf270.28 KB
PDF icon tuczynska_joanna.pdf279.76 KB
PDF icon walowski_zbigniew.pdf111.23 KB
PDF icon warnke_anna.pdf295.82 KB
PDF icon zaleska_joanna.pdf412.94 KB
PDF icon zawisza_malgorzata.pdf275.28 KB