Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie w wakacje letnie 2018/2019

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 4 lipca 2019 roku, 12:15

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00- 10 30 WE sala 608

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

czwartek 

godz 9 00 - 10 30 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

czwartek godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2018/2019 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 -10 30 WE sala 628

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

NIe prowadzi zajęć w semestrze letnim 2018/2019

 

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

czwartek godz 9 00 -10 30  WE sala 608

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 -10 30 WE sala 607

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

czwartek 

godz 9 00 - 10 30 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 -10 30 WE sala 608

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Polak Monika

monika.polak@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze letnim 2018/2019

 

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl 

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

czwartek

godz.9 00 - 10 30 WE sala 608

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 604

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze letnim 2018/2019  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 608

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607