Lektorzy - dyżury 2017/2018 | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - dyżury 2017/2018 podczas letniej przerwy

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 16 sierpnia 2018 roku, 9:17

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w roku 2017/2018

 

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00  - 10 30 WE s. 628

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

 

czwartki

 

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.p

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek 05.07

godz.10.00 - 11.30 WE s. 628

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

czwartki

godz.9.00-10.30 WE pok. 628

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9 00 - 10 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartki

godz.11 00 - 12 30 WPIA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00-10.30 WE s. 509

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE sala 621/628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9 45 - 11 15 WE sala B628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE sala 628

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9 45 - 11 15 WE sala 607

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9 00 - 10.30 WE s. 628

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

czwartki

środa 18.07.18 godz. 9.30 - 10.30 s. 626

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 8.00 - 9.30 WE s. 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Raciniewska Małgorzata

malgorzata.raciniewska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 605

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

czwartki 05.07

godz. 10.15- 10.45 WE s. 607

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

czwartk 26.07 przeniesiony na piątek 27.07 godz 14 - 15 30

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 604

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00-10.30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

czwartki

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Tuczyńska Joanna

joanna.tuczynska@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 608

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2017/2018  

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

czwartki

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 628

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

czwartki

15.09.2018

godz. 9.00 - 10.30 WE s. 607

godz. 9.30 - 11.00 WFil s. 372

 

 

Plany Zajęć