fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie semestr lato 2019/2020

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 31 marca 2020 roku, 11:10

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz 14 50 - 16 20 WFil sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

wtorek

godz 13 30 - 15 00 WNS sala S334

Berger Izabela

izabela.berger@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 13 00 - 13 45 WE sala 605

godz 13 00 - 13 45 WE sala 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 8 55 - 9 40 WNS sala A208

godz 8 55 - 9 40 WNS sala A208

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.

wtorek

godz 13 30 - 15 00 WBiol sala B300

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl


czwartek

godz 13 45 - 15 15 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

środa

godz 11 10 - 12 40 WPIA sala 1026

Buczek Maria

maria.buczek@ug.edu.pl

   

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

środa

godz 10 15 - 11 45 WMFiI sala 138

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć s semestrze 2019/2020

 

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 14 30 - 15 15 WE sala 607

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 16 35 - 17 35 WNS sala S421

godz 9 30 - 10 00 WHist sala 28

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 11 15 - 11 45 WE sala 628

godz 12 05 - 13 05 WOcean sala 504

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 15 - 11 45 WNS sala S421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

piątek

godz 11 15 - 12 45 WNS S421

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

poniedziałek godz 13 00 - 14 30 WE sala 613

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WPiA sala 1026

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 15 - 11 45 WZ sala C20 lub C1

godz 14 00 - 15 00 WHist (Bielańska) sala 98

Gryglewski Maciej

maciej.gryglewski@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 13 15 - 14 00 WBiol sala B300

godz 10 15 - 11 00 WBiol sala B300

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 50 - 13 20 WMFiI sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

wtorek godz 9 45 - 11 15 WFil sala 4.11

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15 - 12 45 WOiG sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

środa godz 11 30 - 13 00 WNS sala C209

Kalwasińska Anna

anna.kalwasinska@ug.edu.pl

czwartek godz 12 00 - 13 30 WE sala 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.17

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.17

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl


czwartek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 605

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 16 45 - 17 30 WNS sala S314

godz 17 00 - 17 45 WNS sala S314

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 628

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 15 00 - 15 30 WNS sala S412

godz 16 30 - 17 30 WNS sala S412

Kossakowska Aleksandra

aleksandra.kossakowska@ug.edu.pl

piątek godz 8 45 - 9 30 oraz 13 00 - 13 45 WE sala 613

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 30 - 15 00 WE sala 628

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek Dyżur z czwartku 12 marca br. przeniesiony na 13 marca br. godz. 13.00 - 14.30 WE s. B628

godz 14 45 - 15 30 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 8 45 i 13 30 - 14 15 WMFI sala 138

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 25 - 13 55 WChem sala C314

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

 

 

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

piątek godz 11 10 - 12 40 WPIA sala 1025

Kwiatkowska Bożena

bozena.kwiatkowska@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 16 30 - 17 15 WNS sala S342

godz 9 45 - 10 30 WE sala 607

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

czwartek godz 13 35 - 14 20 i 15 50 - 16 35 WOIG sala 502

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

środa godz 11 10 - 12 40 WPiA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 10 50 - 11 30 WE sala 513

godz 14 15 - 15 00 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

środa godz 11 20 - 12 50 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 45 -11 15 WE sala 628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

wtorek godz 11 15 - 12 45 WBiotech sala 040

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 30 - 11 00 WE sala 606

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

środa godz 14 30 - 16 00 WBiol sala B205

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 00 - 12 30 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 WNS sala S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 14 00 - 14 45 WMFiI sala 138

godz 12 00 - 12 45 WMFiI sala 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 20 - 14 05 WChem sala C312/314

godz 7 00 - 7 45 WChem sala C312/314

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 9 15 - 10 00 WE sala 626

godz 11 00 - 11 45 WE sala 626

Niklas Katarzyna

katarzyna.niklas@ug.edu.pl

poniedziałek

środa 4.03.2020 konsultacje odwołane

godz.11.30 - 12.00 WMFiI sala 138

godz 11 15 - 12 15 WMFiI sala 138

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala 341

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajeć 2019/2020

 

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 00 - 13 30 WE sala 624

godz 11 20 - 12 20 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

środa

godz 10 30 - 12 00 WH sala 4.11

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 11 15 - 12 00 WHist Bielańska sala 97

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.13

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek

godz  13 15 - 14 45 WNS sala S457

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

   

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

piątek

godz 12 00 - 13 30 WE sala 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 WHist sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

poniedziałek

poniedziałek

godz 16 00 - 16 45 WHist sala  2.52

godz 18 15 - 19 00 WFil sala 157

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl 

środa

godz 9 45 - 11 15 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 00 - 11 45 WE sala 603

godz 11 15 - 12 00 WE sala 603

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

piątek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala S336

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 45 - 11 15 WE sala 628

godz 14 30 - 15 15 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 15 - 13 45 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

piątek godz 10 00 - 11 30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 WZ sala B1

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 05 -13 35 WNS sala C103

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

piątek

piątek

godz 7 15 - 8 00 WPIA

godz 15 00 - 15 45 WE sala 607

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 13 30 - 14 15 WNFiI sala 138

godz 11 30 - 12 15 WMFiI sala 138

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 628

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 2019/2020  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz  9 30 - 10 15 WBiotech sala

godz  10 15 - 11 00 WBiotech sala

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 18 00 - 18 30 WFil sala 2.18

godz 13 00 - 14 00 WFil sala 2.18