Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie w wakacje letnie 2018/2019

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 18 października 2019 roku, 14:14

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

czwartek

godz

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

czwartek

godz

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

czwartek

godz

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartek

godz

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 14 00 - 15 00 WE sala 624

godz 13 00 - 13 30 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

czwartek

godz

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

czwartek

godz

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

czwartek godz

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

godz

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek

godz

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek

godz

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

czwartek

godz

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Gryglewski Maciej

 

   

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

czwartek

godz

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

czwartek

godz

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

czwartek  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

czwartek

godz

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

czwartek

godz

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartek

godz

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartek

godz

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

czwartek

 

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 8 45 i 13 30 - 13 45 WMFIz sala 138

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

   

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartek

godz

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

czwartek

godz

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

czwartek godz

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartek

godz

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

czwartek

godz

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

czwartek

godz

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartek

godz

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek

godz

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek 

godz

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartek

godz

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartek

godz

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartek

godz

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

czwartek

godz

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartek

godz

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartek

godz

Polak Monika

monika.polak@ug.edu.pl

czwartek

godz

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartek

godz

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartek

godz

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 13 00 - 14 00 WNFIl sala 278

godz 11 00 - 11 30 WNFil sala 278

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

 

godz

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 15 - 9 45 WFil sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

 

 

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl 

środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

środa

godz.9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 30 - 15 00 WE sala 603

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

czwartek

godz

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartek

godz

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 45 - 15 15 WE sala 608

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

środa

godz

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartek

godz

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

   

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartek

godz

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Włodarczyk Martyna

 

   

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 2019/2020  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

czwartek

godz

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 12 30 - 13 15 WBiotech

godz 13 30 - 11 15 WBiotech

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 05 - 14 35 WHist sala 2.2