fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie - w okresie letnim online MS TEAMS

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
środa, 8 lipca 2020 roku, 7:43

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek od 13.08

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zfkr

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 9 00 - 10 30 - online poczta

godz 9 00 - 10 30 - online poczta

Berger Izabela

izabela.berger@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 30 - 12 00 - online https://linkd.pl/zr79

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

katarzyna.bialostocka-marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 13 30 - 15 00 - online Zoom

godz 13 30 - 15 00 - online Zoom

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 - online MS Teams

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

wtorek 7.07 godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/zdpc

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

środa 12.08, 19.08, 26.08

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z7s4

Buczek Maria

maria.buczek@ug.edu.pl

   

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

środa

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z97u

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć s semestrze 2019/2020

 

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

piątek 10.07

piątek 17.07

godz 8 00 - 9 00 - online https://linkd.pl/z72p

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z722

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

poniedziałek 13.07

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/z7uk

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 - online MS Teams

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

środa 1.07

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z744

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 8 30 - 10 00 - online poczta, portal studenta

godz 8 30 - 10 00 - online poczta, portal studenta

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

wtorek 11.08

godz 17 00 - 18 30 - online https://linkd.pl/zk9r

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

piątek 10.07

godz 13 00 - 14 30 - online https://linkd.pl/z7pe

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

środa 8.07, 15,07, 22.07, 29.07, 26.08

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z72u

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

poniedziałek 13.07

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z779

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z99p

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

piątek 27.08

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/zzkp

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 9 00 - 10 30

godz 9 00 - 10 30

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

środa 8.07, 15.07, 22.07

godz 14 00 - 15 30 - online https://linkd.pl/zrrp

Kalwasińska Anna

anna.kalwasinska@ug.edu.pl

czwartek godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/ze94

Karaś Alicja

alicja.karas@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/zaz9

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

wtorek 7.07 - 4.08

poniedziałek 29.06

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zz7a

godz 9 00 - 10 30 - online

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

czwartek 30.07, 6.08, 27.08

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z9rf

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

środa 8.07,

15.07

22.07

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zdp9

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zdpa

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zdpk

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

 

godz

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zrrr

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

środa

godz 9 - 11 45 - online https://linkd.pl/z97p

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

czwartek 27.08

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zrss

Kubica Alicja

alicja.kubica@ug.edu.pl


środa 8.07, 15.07


godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/zzr2

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

wtorek 14.07, 21.07, 25.08

godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/z9cp

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 10 00 - 11 30 online https://linkd.pl/zaza

godz 10 00 - 11 30 online https://linkd.pl/zaza

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartek 20.08, 27.08

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zz99

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

poniedziałek 13.07

godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/z9dk

Kwiatkowska Bożena

bozena.kwiatkowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z9sk

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 8 00 - 9 30

godz 8 00 - 9 30

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

czwartek 2.07

godz 13 00 - 14 30 - online https://linkd.pl/z972

Lubich – Pyrzowska Barbara

barbara.lubich-pyrzowska@ug.edu.pl

poniedziałek 13.07, 20.07, 27.07

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z9da

Łuczak Anna

anna.luczak@ug.edu.pl

czwartek 9.07

poniedziałek 13.07

piątek 27.08

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z9ce

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z9cf

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z9dm

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z97z

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek 6.08, 13.08, 20.08, 27.08 godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z7u4

Mężeńska Iwona

iwona.mezenska@ug.edu.pl

środa od 5.08

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/zar9

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl


czwartek od 23.07


godz 11 00 - 12 30 online https://linkd.pl/zzrm

Miodońska Ewa

ewa.miodonska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 12 00 - 13 30 - online https://linkd.pl/z974

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

czwartek 9.07, 27.08, 3.09, 10.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/zzrz

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

wtorek 14.07

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/zzac

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30 - 9 30 - online https://linkd.pl/z9kz

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 8 30 - 10 00 - online

godz 8 30 - 10 00 - online

Niklas Katarzyna

katarzyna.niklas@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz.11 00 - 12 30 - online MS Teams

godz 11 00 - 12 30 -online MS Teams

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajeć 2019/2020

 

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy 13.07,24.08

wtorek 14.07, 25.08

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/z9sc

godz 9 00 - 10 30 https://linkd.pl/zz7d

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

wtorek 14.07

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z7cm

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

wtorek 14.07, 21.07

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z72s

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek

godz 

Ruta Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

   

Sajewicz Marek

marek.sajewicz@ug.edu.pl

poniedziałek od 1.07

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zzaa

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

wtorek 14.07, 21.07

godz 9 00- 10 30 - online

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

wtorek 14.07, 21.07,25.08

czwartek 9.07,16.07,23.07, 20.08, 27.08

godz 10 30 - 12 00 - online https://linkd.pl/zkrd

godz 10 30 - 12 00 - online https://linkd.pl/zkrd

Stefańska – Ulanowska Grażyna

grazyna.stefanska-ulanowska@ug.edu.pl

czwartek 9.07

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/za77

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zepm

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

czwartek

czwartek - dyzur dyrektorski

godz 9 - 10 30 - online https://linkd.pl/zzra

godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/zz9p

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

czwartek

23.07

30.07

 

godz 7 30 - 9 00 - online https://linkd.pl/zza2

godz 7 30 - 9 00 - online https://linkd.pl/zzau

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

wtorek 21.07

poniedziałek 3.08, 10.08

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z724

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z724

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek 9.07, 16.07

godz 12 00 - 13 30 - online https://linkd.pl/zaku

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z7ap

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 - online poczta

Tomaszewska Anna

anna.tomaszewska@ug.edu.pl

czwartek 9.07, 16.07, 23.07, 30.07

poniedziałek 3.08

godz 10 30 - 12 00 - online poczta

godz 10 30 - 12 00 - online poczta

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 17 30 - 19 00 - online https://linkd.pl/z9sd

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zark

Warnke Anna

anna.warnke@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek 13.07, 20.07,27.07,3.08,10.08,

17.08, 24.08, 31.08

godz 15 00 - 16 30 - online https://linkd.pl/zrez

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

piątek godz 8 30 - 10 00 - online poczta

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Zaleska Joanna

joanna.zaleska@ug.edu.pl

czwartek 2.07

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/zza9

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

poniedziałek 29.06

piątek

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z7pf

godz 16 30- 18 00 - online MS Teams