Lektorzy - dyżury 2018/2019 | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie w sesji 2018/2019 zima

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 11 grudnia 2018 roku, 11:45

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 30 - 12 20 WFIL sala 4.11

godz 12 10 - 12 50 WFIL sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz 9 00 - 9 45 WNS sala S335

godz 13 00 - 13 45 WNS sala S335

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

wtorek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

wtorek

godz 16 30 - 18 00 WPiA sala 1026

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 13 00 - 13 45 WNS sala S421

godz 14 00 - 14 45 WNS sala S421

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

piątek

godz 10 00 - 11 30 WBiol sala B200

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

środa

godz 13 40- 15 10 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

piątek

godz 9 35 - 11 05 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 45 - 14 15  WMFI sala 52

godz 9 30 - 10 30 WMFI sala 52

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 9 00 - 9 45 WE sala 607

godz 9 30 - 10 15 WE sala 607

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

środa

godz 12 45 - 14 15 WHist sala 2.52

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 00- 14 30 WNS sala S421

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

środa

godz 9.50 - 10.30  i 13.50 - 14.40 WOiG s. 502

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WNS sala 421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala 421

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 18 00 - 19 30 WPiA sala 1025

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

piątek

godz 13 00 - 14 30 WPiA sala 1026

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 45 - 13 15 WHist (Bielańska) sala 64

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 45 - 13 15 WMFI  sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2018/2019 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 9 00 - 9 45 WNS sala S421

godz 9 00 - 9 45 WNS sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 11 45 - 12 30 WNS sala C202

godz 9 00 - 9 45 Logopedia sala 105

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

czwartek

godz. 12.45 - 13.15 WH s. 4.11

godz. 11.00 - 11.30 WPiA s. 1025/1026

godz. 14.30 - 15.00 WH s. 4.11

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 607

godz 11 15 - 12 00 WE sala 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15 - 12 45 WH sala 2.17

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 9 00 - 9 45 WFil sala 2.52

godz 11 15 - 12 00 WE sala 605

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 14 45 - 15 30 WNS sala S336

godz 14 50 - 15 35 WFil sala 4.11

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 7 30 - 8 15 WNS sala S410

godz 7 30 - 8 15 WNS sala S410

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

piątek

godz 14 30 - 15 00 WE sala 628

godz 14 35 - 15 05 WE sala 628

godz 7 15 - 7 45 WCH sala F3

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 617

godz 13 00 - 13 45 WE sala 417

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 30 - 15 00 WMFI sala 138

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 00 - 12 30 WE sala 626 lub 602

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

poniedziałek

godz. 8.00 - 9.30 WPiA s. 1025

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

poniedziałek

godz 16 30 - 18 00 WNS sala S333

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek godz 9 30 - 11 00 WOiG sala  504

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 00 -9 30 WPiA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

poniedziałek W DN.10.12.18 KONSULTACJE SĄ ODWOŁANE

środa

godz 11 00 - 11 30 WE sala 628

godz 14 05 - 15 05 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 13 00 - 14 00 WE sala 628

godz 11 15 - 11 45 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 00 - 14 30 WNS sala A205

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

środa

czwartek

w dniach 12-13 grudnia br. konsultacje są odwołane.

godz 15 00 - 15 45 WBiotech sala 040

godz 9 30 - 10 15 WOcean sala B213

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek 

godz 11 30 - 13 00 WE sala 607

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

poniedziałek godz 13 30 - 15 00 WE sala 608

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

środa 

godz 13 30 - 15 00 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 WNS sala S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 12 15 - 13 00 WMFI sala 138

godz 14 05 - 14 50 WMFI sala 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 11 25 - 12 15 WCH sala 309/314

godz 10 50 - 11 30 WCH sala 309/314

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

wtorek

środa 

godz 10 00 - 11 00 WE sala 626

godz 11 00 - 11 30 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartek

godz 10 30 - 12 00 WFI sala 138

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 30 - 15 00 WFil sala 333

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

środa

czwartek

godz 15 00 - 16 30 WOiG sala 504

godz 10 30 - 11 15 WNS sala B104

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 17 30 - 18 30 WBiol sala B300

godz 15 45 - 16 15 WBiol sala B300

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 14 40 - 15 10 WE sala 624

godz 10 30 - 11 30 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 12 45 - 13 15 WFil sala 4.11

godz 14 30 - 15 00 WFil sala 4.11

Polak Monika

monika.polak@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 00 - 13 30 WBiol sala B202

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 10 - 11 55 WH (Bielańska) sala 97

godz 11 10 - 11 55 WH sala 2.49

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartek 

godz  9 45 - 11 15 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek

godz 11 00 - 12 030 WNS sala D303

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 11 40 - 12 10 WH sala 4.11

godz 9 30 -10 30 WE sala 628

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

piątek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

środa

godz 8 15 - 9 45 WFil sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze zimowym 2018/2019

 

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

środa

godz 13 30 - 15 00 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

środa

godz. 9.00 - 9.45 WH s. 2.2

godz. 9.00 - 9.45 WH s. 2.2

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

środa 

godz 13 00 - 14 30 WE sala 603

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 45 - 11 15 WNS sala D209

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 9 00 - 9 45 WE sala 605

godz 9 00 - 9 45 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

poniedziałek dnia 10.12.2018 dyżur w godzinach 11 30 - 12 15

godz 11 30 - 13 00 WZ pok C1

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala C107

Tuczyńska Joanna

joanna.tuczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WPiA sala 1026

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 45 - 15 15 WMFI sal 138

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 14 30 - 15 15 WE sala 607

godz 14 30 - 15 15 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze zimowym 2018/2019  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 00 - 13 45 WHist sala 2.49

godz 11 30 - 12 15 WE sala 606

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 45 - 12 15 WBiotech sala 58

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 15 - 14 45 WPiA sala 1026

 

 

Plany Zajęć
ZałącznikWielkość
PDF icon andrzejewski_piotr.pdf102.75 KB
PDF icon barczewski_wojciech.pdf98.45 KB
PDF icon berger_izabela.pdf113.74 KB
PDF icon bernuy-kotlenga_gladys.pdf97.79 KB
PDF icon bialostocka_marcinkiewicz.pdf107.87 KB
PDF icon bilau_tomasz.pdf96.05 KB
PDF icon blaszkowska_agnieszka_.pdf111.67 KB
PDF icon broniewska_lenarczyk_m.pdf102.28 KB
PDF icon chmielewska_joanna.pdf110.43 KB
PDF icon chyla_bogdan_semestr_zimowy_2018_r.pdf102.21 KB
PDF icon cich_iwona.pdf131.03 KB
PDF icon dulska_anna.pdf130.29 KB
PDF icon duzynska_violetta.pdf197.8 KB
PDF icon gagan_david.pdf95.97 KB
PDF icon gagan_marianna.pdf99.33 KB
PDF icon gawin_monika.pdf191.05 KB
PDF icon golata_chojnowska_miroslawa.pdf78.87 KB
PDF icon gorczynska_ilona_plan_zima_18-19_akt.pdf107.87 KB
PDF icon grzelczak_henryk.pdf103.25 KB
PDF icon janiak_sieniawska_anna.pdf124.36 KB
PDF icon jedrzejak_danuta.pdf98.64 KB
PDF icon judycka_zofia.pdf137.71 KB
PDF icon kaczmarek_wieslawa.pdf126.01 KB
PDF icon kalwasinska_anna.pdf116.88 KB
PDF icon karas_alicja.pdf98.49 KB
PDF icon kaufhold_jolanta.pdf120.47 KB
PDF icon komorowska_magdalena.pdf100.78 KB
PDF icon konkolewska_lucyna.pdf95.2 KB
PDF icon kortas_katarzyna.pdf92.55 KB
PDF icon krol_monika.pdf95.97 KB
PDF icon kruszewska_katarzyna.pdf103.52 KB
PDF icon krzywanska-frankowska_emilia.pdf107.92 KB
PDF icon kubica_alicja.pdf102.1 KB
PDF icon kudlik_jedruch_malgorzata.pdf100.8 KB
PDF icon kuleta_rafal.pdf96.13 KB
PDF icon kupper_lucyna.pdf97.45 KB
PDF icon kwiatkowska_bozena.pdf100.44 KB
PDF icon kwiatkowski_pawel.pdf123.59 KB
PDF icon landsman-kwapinska_joanna.pdf96.99 KB
PDF icon lubich-pyrzowska_barbara.pdf98.51 KB
PDF icon luczak_anna.pdf141.68 KB
PDF icon makara_joanna.pdf97.47 KB
PDF icon mechlinska_pauli.pdf113.73 KB
PDF icon mezenska_iwona.pdf94.76 KB
PDF icon michalska_katarzyna.pdf99.57 KB
PDF icon miodonska_ewa.pdf97.08 KB
PDF icon moran_magdalena.pdf130.82 KB
PDF icon moszczynska-janicka_2018_19.pdf110.62 KB
PDF icon mrozek_ewa.pdf132.46 KB
PDF icon musielska_iwona.pdf95.72 KB
PDF icon niklas_katarzyna.pdf108.73 KB
PDF icon olczyk_przemyslaw.pdf116.05 KB
PDF icon pakalska_emilia.pdf120 KB
PDF icon pawlowska_beata.pdf99.24 KB
PDF icon pettke_elwira.pdf93.92 KB
PDF icon polak_monika.pdf126.3 KB
PDF icon puzyrewska-deja_joanna.pdf123.62 KB
PDF icon radzikowski_piotr.pdf95.77 KB
PDF icon rougier_nicolas.pdf100.47 KB
PDF icon ruta_adriana_zima.pdf104.89 KB
PDF icon sajewicz_marek.pdf118.97 KB
PDF icon skiba_renata.pdf95.37 KB
PDF icon stefanska_ulanowska_grazyna.pdf103.13 KB
PDF icon stelmasiewicz_maria.pdf183.29 KB
PDF icon swebocka_alina.pdf96.5 KB
PDF icon sliwinska_izabela.pdf156.08 KB
PDF icon szabala_andrzej.pdf189.9 KB
PDF icon szczepaniak_malgorzata.pdf121.6 KB
PDF icon szpilczynska_hanna.pdf100.83 KB
PDF icon szymianiec_agnieszka.pdf97.02 KB
PDF icon tomaszewska_anna.pdf95.3 KB
PDF icon tuczynska_joanna.pdf55.26 KB
PDF icon walowski_zbigniew.pdf96.29 KB
PDF icon warnke_anna.pdf191.73 KB
PDF icon wysomierska-tkacz_agnieszjka.pdf105.51 KB
PDF icon zaleska_joanna.pdf214.52 KB
PDF icon zawisza_malgorzata.pdf97.04 KB