fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie semestr zima 2019/2020

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
piątek, 13 grudnia 2019 roku, 11:33

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WFil sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

wtorek

godz 9 45 - 11 15 WNS  sala S314

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

wtorek

czwartek

godz 13 00 - 13 45 WE sala 605

godz 11 15 - 12 00 WE sala 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 8 55 - 9 40 WNS sala S421

godz 8 55 - 9 40 WNS sala S421

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

piątek

godz 10 30 - 12 00 WBiol sala B200

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 14 00 - 15 00 WE sala 624

godz 13 00 - 13 30 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

piątek

godz 11 10 - 12 40 WPIA sala 1026

Buczek Maria

maria.buczek@ug.edu.pl

poniedziałek godz 17 30 - 17 45 WFIL sala 363

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 15 - 11 45 WMFiZ sala 138

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć s semestrze 2019/2020

 

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 9 00 - 9 45 WE sala 607

godz 11 15 - 12 00 WE sala 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 11 20 - 12 20 WH sala 4.11

godz 7 25 - 7 55 WNS sala S421

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 13 15 - 13 45 WOiG sala 502

godz 12 00 - 13 00 WOiG sala 502

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 WNS sala S421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WNS sala S421

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 13 30 - 14 15 WE sala 613

godz 15 15 - 16 00 WPIA sala 1025

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

piątek

godz 13 00 - 14 30 WPIA sala 1025

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WZ sala C20/C1

godz 10 45 - 11 30 WH (Bielańska) sala 74

Gryglewski Maciej

maciej.gryglewski@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WB sala C305

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 50 - 13 20 WMFiI sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 7 10 - 7 55 WPIA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPIA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

wtorek godz 9 45 - 11 15 WH sala 4.11

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 15 40 - 16 25 WPIA sala 1025

godz 10 45 - 11 30 WNS sala C202

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 12 30 - 13 30 WE sala 607

godz 16 30 - 17 00 WE sala 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.17

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.17

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 14 00 - 14 45 WHist sala 2.49

godz 11 15 - 12 00 WE sala 605

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 16 20 - 17 20 WNS sala S314

godz 13 05 - 13 35 WNS S315

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

poniedziałek

godz 9 45 - 11 15 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz  8 55 - 9 45 WNS sala S412

godz 7 30 - 8 10 WNS sala S410

Kossakowska Aleksandra

aleksandra.kossakowska@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 606

godz 11 15 - 12 00 WE sala 606

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 7 30 - 8 00 WZ sala C2

godz 11 15 - 12 15 WChem sala F3/C314

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 00 - 13 45 WE sala 605

godz 9 30 - 10 15 WE sala 605

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 45 - 11 15 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 8 45 i 13 30 - 14 15 WMFIz sala 138

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 35 - 12 35 WE sala 608

godz 8 40 - 9 10 WChem sala C314/C109

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

poniedziałek  

godz 9 30 - 11 00 WE sala 626 /602

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 8 40 - 9 25 WPiA sala 1025

godz 8 40 - 9 25 WPiA sala 1025

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz 16 30 - 17 15 WNS sala S336

godz 9 00 - 9 45 WE sala 607

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 9 10 - 9 55 WOiG sala 504

godz 11 15 - 12 00 WOiG sala 502

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 8 30 - 9 30 WPIA sala 1026

godz 7 30 - 8 00 WPIA sala 3044

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 00 - 11 30 WE sala 628

godz 14 10 - 15 10 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 16 50 - 17 20 WE sala 628

godz 13 05 - 14 05 WE sala 609

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala B628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 12 30 - 13 15 WBiotech sala 040

godz 13 15 - 14 00 WBiotech sala 040

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WE sala 607

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 30 - 11 50 WPIA sala 1025

godz 15 05 - 15 50 WBiol sala C305

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

środa

godz 13 15 - 14 45 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 WNS sala S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 14 00 - 15 30 WMFI sala 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 30 - 14 15 WChem sala C309/314

godz 7 00 - 7 45 WChem sala C309/314

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

pniedziałek

wtorek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 626

godz 10 30 - 11 15 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

piątek

godz 10 30 - 12 00 WMFI sala 138

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 14 45 - 16 15 WNS sala 333

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajeć 2019/2020

 

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 14 00 - 15 00 WE sala 624

godz 11 00 - 11 30 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 00 - 14 30 WFIL sala

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 11 10 - 11 55 WH sala 97 ul Bielańska

godz 11 55 - 12 40 WH sala 2.18

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 15 - 12 45 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek

godz 8 15 - 9 45 WNS sala

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 13 00 - 14 00 WNFl sala 278

godz 11 00 - 11 30 WNFl sala 278

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

wtorek

godz 13 00- 14 30 WE sala 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 15 - 9 45 WFil sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 10 30 - 11 30 WHist sala 2.53

godz 18 00 - 18 30 WNeofil sala 156

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl 

środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

środa

godz.9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.2

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 603

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

piątek

godz 13 00 - 14 30 WNS sala S316

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 45 - 11 15 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

środa

godz 13 15 - 14 45 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 605

godz  9 00 - 9 45 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

środa

godz 13 00 - 14 30 WE sala 608

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 05 - 14 35 WNS sala C104

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 9 00 - 9 45 WPIA sala 2014

godz 9 30 - 10 15 WE sala 607

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WMFI sala 138

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 13 00 - 13 45 WE sala 619

godz 11 30 - 12 15 WE sala 608

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 2019/2020  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 12 30 - 13 15 WBiotech 031

godz 12 15 - 13 00 WBiotech dziekanat

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 05 - 14 35 WHist sala 2.2