fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie zima 20/21 - online przez MS TEAMS

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

piątek

godz 9 45 - 11 15 https://linkd.pl/zfkr

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

środa

godz 9 00 - 10 30 https://linkd.pl/79fm

Berger Izabela

izabela.berger@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 13 00 - 13 45 https://linkd.pl/cr2d

godz 11 15 - 12 00 https://linkd.pl/ckm7

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

katarzyna.bialostocka-marcinkiewicz@ug.edu.pl

środa

godz 13 15 - 14 45 https://linkd.pl/cp4u

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

środa

godz 11 00 - 12 30 https://linkd.pl/krfu

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

piątek dyżur dyrektorski

godz 14 15 - 15 15 https://linkd.pl/cuep

godz 13 00 - 13 30 https://linkd.pl/cueu

godz 8 45 - 10 15 WE sala 628/602

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 10 - 12 40 https://linkd.pl/kks9

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

środa

godz 8 00 - 9 30 https://linkd.pl/cmpr

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

piątek

godz 9 30 - 11 00 https://linkd.pl/cdm7

Demska Kamila

kamila.demska@ug.edu.pl

wtorek godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/c27k

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/cue7

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 14 35 - 16 05 https://linkd.pl/kfkz

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 https://linkd.pl/kcm7

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

piątek

godz 9 45 - 11 15 https://linkd.pl/cm2a

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 30 - 15 00 https://linkd.pl/csfe

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/kef2

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 30 - 11 00 https://linkd.pl/cmsm

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 20 - 12 20 https://linkd.pl/kecm

godz 11 10 - 11 40 https://linkd.pl/kecm

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

poniedziałek godz 9 30 - 11 00 https://linkd.pl/cf27

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 -14 30 https://linkd.pl/d72s

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 00 - 12 30 https://linkd.pl/cmsr

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/ck2z

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 45 - 13 15 https://linkd.pl/cuzm

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 45 - 11 15 https://linkd.pl/cuz2

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/cmps

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

środa

godz 12 30 - 13 15 https://linkd.pl/cp47

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 00 i 12 30 - 13 15 https://linkd.pl/ckdu

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 15 - 14 45 https://linkd.pl/cp4s

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 20/21

 

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/cumr

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

wtorek dyżur dyrektorski

środa

godz 11 00 - 13 00 WE sala 628

godz 13 30 - 15 00 https://linkd.pl/kre7

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

piątek

piątek 15.01.2021

godz 13 15 - 14 45 https://linkd.pl/d7re

godz 15 00 - 16 30 https://linkd.pl/p2sdd

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 14 15 https://linkd.pl/k7dp

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/c27c

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 7 15 - 8 00 https://linkd.pl/cuzp

godz 7 15 - 8 00 https://linkd.pl/cuzp

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

poniedziałek godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/kdfr

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 35 - 11 05 https://linkd.pl/c999

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 11 15 - 12 00 https://linkd.pl/cpsr

godz 11 15 - 12 00 https://linkd.pl/cps9

Lubich – Pyrzowska Barbara

barbara.lubich-pyrzowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 10 40 - 11 25 https://linkd.pl/kdfz

godz 14 15 - 15 00 https://linkd.pl/kdf7

Łuczak Anna

anna.luczak@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30 - 10 00 https://linkd.pl/kr9u

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

środa

wtorek dyżur kierowniczy

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/cp4r

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/d9a9

Malewska-Szymichowska Anna

anna.malewska-szymichowska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 8 10 - 9 10 https://linkd.pl/cm4z

godz 7 40 - 8 10 https://linkd.pl/cm4s

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

wtorek godz 11 00 - 12 30 https://linkd.pl/cp94

Metlenga Weronika

weronika.metlenga@ug.edu.pl

wtorek godz 13 15 - 14 45 https://linkd.pl/csfc

Mężeńska Iwona

iwona.mezenska@ug.edu.pl

wtorek dyżur kierowniczy

czwartek

godz 12 30 - 14 00 https://linkd.pl/kecd

godz 8 00 - 9 30 https://linkd.pl/csfr

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

wtorek godz 9 45 - 11 15 https://linkd.pl/krfp

Miodońska Ewa

ewa.miodonska@ug.edu.pl

środa

godz 13 30 - 15 00 https://linkd.pl/deud

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

piątek

godz 8 30 - 10 00 https://linkd.pl/cmmf

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 https://linkd.pl/kauu

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 11 25 - 12 10 https://linkd.pl/cmp9

godz 13 05 - 13 50 https://linkd.pl/cmp9

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

wtorek dyżur lektorski

czwartek dyżur dyrektorski

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/ckp4

godz 10 30 -11 30 https://linkd.pl/kred

Niklas Katarzyna

katarzyna.niklas@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/ckmr

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

środa dyżur kierowniczy

godz 14 15 - 15 15 https://linkd.pl/kdfe

godz 13 00 - 13 30 https://linkd.pl/kemm

godz 15 00 - 16 30 https://linkd.pl/kdf9

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 30 - 15 00 https://linkd.pl/efde

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 15 - 12 45 https://linkd.pl/cmpc

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz 9 30 - 11 00 https://linkd.pl/cr2f

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

środa

piatek

godz 11 15 - 12 00 https://linkd.pl/ck74

godz 9 00 - 9 45 https://linkd.pl/ck7z

Ruta Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w 20/21  

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w 20/21

 

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 18 15 - 19 00 https://linkd.pl/dds7

godz 16 15 - 16 45 https://linkd.pl/dds7

Stefańska – Ulanowska Grażyna

grazyna.stefanska-ulanowska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 30 - 11 00  https://linkd.pl/cues

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 https://linkd.pl/krez

godz 9 00 - 9 45 https://linkd.pl/kreu

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur dyrektorski

wtorek

godz 11 00 - 12 00 https://linkd.pl/zz9p

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/cmpe

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 30 https://linkd.pl/pmsks

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/cmzz

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

piątek

godz 11 15 - 12 45 https://linkd.pl/ksz2

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

wtorek

godz 18 30 - 20 00 https://linkd.pl/csf7

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 https://linkd.pl/k9rd

Taubwurcel Dorota

dorota.taubwurcel@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 13 30- 14 00 https://linkd.pl/cmpk

godz 9 45 - 10 45 https://linkd.pl/cmpk

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 00 https://linkd.pl/cuma

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

piątek

godz 10 00 - 11 30 https://linkd.pl/cf2r

Warnke Anna

anna.warnke@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w 20/21

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 30 - 12 00 https://linkd.pl/k49s

godz 10 15 - 11 15 https://linkd.pl/k49r

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

środa godz 11 00 - 12 30 https://linkd.pl/fuea

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 10 40 - 11 25 https://linkd.pl/kdfk

godz 11 20 - 12 05 https://linkd.pl/kdfc

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

środa

godz 17 00 - 18 30 https://linkd.pl/kcm4