Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie w semestrze 2018/2019 lato

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 18 kwietnia 2019 roku, 14:07

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 10 - 13 40 WFil sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

wtorek

godz 13 00 - 14 30 WNS biblioteka wydziału

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 15 15 - 16 45 WH s. 2.39

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 45 - 13 15 WNS A208

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 13 15 - 14 00 WBiol sala B200

godz 13 15 - 14 00 WBiol sala B200

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

czwartek 

godz 13 45 - 15 15 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

środa

godz 11 10 - 12 40 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 8 00 - 8 45 WMFiI sala 52

godz 9 45 - 10 35 WMFiI sala 52

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

środa

godz 11 00 - 12 30 WPiA sala 2003

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

czwartek godz 15 00 - 16 30 WPiA sala 1026

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 15 55 - 16 25 WNS sala S421

godz 13 30 - 14 30 WHist sala 109

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

środa

godz 11 10 - 12 40 Oceanografia, Gdynia, sala 502

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 8 15 - 9 00 WNS sala S421

godz 9 15 - 10 00 WNS sala S421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 30 - 11 00 WNS sala S421

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 14 30 - 16 00 WPiA sala 1025

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

piątek

godz 13 00 - 14 30 WPiA sala 1026

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 9 45 - 10 15 WHist Bielańska sala 64/65

godz 8 30 - 9 00 WHist Bielańska sala 64/65

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 11 50 - 12 35 WMFiI sala 138

godz 11 50 - 12 35 WMFiI sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2018/2019 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 WNS sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

środa

godz 11 45 - 13 15 WNS sala C202

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 11 05 - 11 35 WPiA sala 1026

godz 14 00 - 15 00 WHist sala 4.11

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 00 - 11 30 i 13 00 - 13 30 WE sala 607

godz 13 00 - 13 30 WE sala 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 14 15 - 15 20 WNS sala B104

godz 9 00 - 9 40 WPiA sala 2007

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 10 45 - 11 30 WHist sala 4.32

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 13 05 - 13 50 WHist sala 4.11

godz 16 30 - 17 15 WNS sala S315

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

NIe prowadzi zajęć w semestzre letnim 2018/2019

 

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

środa

godz 13 00 - 13 30 WE sala 620

godz 9 15 - 9 45 WE sala 616

godz 13 30 - 14 00 WMFiI sala 138

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

piatek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 417

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 30 - 15 00 WMFiI sala  138

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 00 - 12 30 WE sala 626 lub 602

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

 

 

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

poniedziałek

godz 16 30 - 18 00 WNS sala S333

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek godz 12 30 - 14 00 WChemii sala C212

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 7 30 - 8 00 WE sala 501

godz 8 30 - 9 30 WPiA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 11 15 - 11 45 WE sala 513

godz 14 05 - 15 05 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 11 20 - 12 20 WE sala 628

godz 13 05 - 13 35 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 40 - 15 10  WE sala 628

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

środa

godz 13 00 - 14 30 WBiotech sala 040

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 05 - 11 50 WPiA sala 1025

godz 11 20 - 12 05 WE sala 628

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 10 45 - 11 15 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 WNS sala S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 12 15 - 13 00 WMFiI sala 138

godz 12 15 - 13 00 WMFiI sala 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 00 - 14 00 WChem sala C312/314

godz 11 00 - 11 30 WChem sala C312/314

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 11 00 - 12 00 WE sala 626

godz 11 00 - 11 30 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

piątek

godz 10 15 - 11 45 WMFiI sala 138

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WNS sala 333

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

środa

godz 9 45 - 11 15 WNS sala B210

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WBiol sala B300

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

piątek

godz 11 20 - 12 30 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 11 05 - 11 15 WPiA sala 1025

godz 13 45 - 15 00 WHist sala 4.11

Polak Monika

monika.polak@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 00 - 13 30 WBiol sala B301

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 05 - 11 50 WHist Bielańska sala 97

godz 11 00 - 11 45 WHist sala 2.13

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

środa

godz 12 00 - 13 30 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala D305

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WHist sala 4.11

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 00 - 14 30 WHist sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze letnim 2018/2019

 

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz. 11.15 - 12.00 WH s. 2.2

godz. 12.30 - 13.15 WH s. 2.2

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 603

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 45 - 11 15 WNS sala D208

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 619

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15 - 12 45 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

godz.10 45 - 11.30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

piątek

piątek

godz 10 05 - 11 20 WZ sala C1

godz 13 00 - 13 15 WZ sala B2

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 30 - 15 00 WNS sala C202

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartek

godz 11.30 - 12.15 WMFiI s. 138 i 13.45 - 14.30 WMFiI s. 138

 

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 16 15 - 17 00 WE sala 607

godz 13 00 - 13 45 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze zimowym 2018/2019  

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 12 15 - 13 00 WPiA sala 1026

godz 10 30 - 11 15 WE sala 606

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 12 15 - 13 45 WBiotech sala 031

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

piatek

godz 13 00 - 14 30 WHist sala 2.6