fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie w semestrze zimowym 22/23

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

środa dyżur dyrektorski

piątek dyżur lektorski

godz 12 00 - 13 30 WE sala 628

godz 11 30 - 13 00 WE sala 628

Bajerska Paula

paula.bajerska@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 WH sala 2.18

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WB sala C305

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur lektorski

czwartek dyżur lektorski

czwartek dyżur dyrektorski

godz 14 30 - 15 15 WE sala 628

godz 13 05 - 13 50 WE sala 628

godz 13 50 - 15 20 WE sala 628

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 10 - 12 40 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 11 45 - 12 30 WMFiI sala 317

godz 10 30 - 11 15 WMFiI sala 317

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 13 00 - 13 45 WE sala 607

godz 14 30 - 15 15 WE sala 607

Demska Kamila

kamila.demska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 11 20 - 12 05 WF sala 246

godz 8 55 - 9 40 WNS C111/112

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 9 45 - 11 15 WE sala 607

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

Dłużyk Izabela

izabela.dluzyk@ug.edu.pl

wtorek godz 9 45 - 11 15 WH sala 2.14

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

środa

piątek

piątek

godz.16 15 -17 45 WNS S422 (do 31.12.2022)

godz 7 15 - 8 00 WH sala 98

godz 14 45 - 15 30 WH sala 109

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 17 00 - 17 45 WOiG sala 110

godz 15 45 - 16 30 WOiG sala 110

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 11 00 - 11 45 WNS sala S422

godz 13 00 - 13 45 WNS sala S422

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

środa

godz 13 00 - 14 30 WF sala 101A

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 18 30 - 19 15 WFil sala 246 dyżur

godz 11 30 - 12 15 WE sala 606 dyżur

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

w semestrze 22/23 nie prowadzi zajęć

 

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 15 55 - 16 40 WFil sala 246

godz 8 45 - 9 30 WE sala 408

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30  - 10 00 WNS sala 422

Horodecka Barbara

barbara.horodecka@ug.edu.pl

czwartek godz 11 30 - 13 00 WF sala  4.25

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 7 10 - 7 55 WNS sala A201

godz 7 05 - 7 50 WPiA sala 1025

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 WNS sala S422

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

środa

godz 12 05 - 13 35 WNS sala C201

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 15 15 - 16 45 WNS sala S315

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

w semestrze 22/23 - nie prowadzi zajęć

 

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 15 15 - 16 45 WNS sala S412

Korzeniowska Renata

renata.korzeniowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 10 - 9 40 WE sala 608

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

środa

środa

godz 7 15 - 8 00 WZ sala C20

godz 14 30 - 15 15 WE sala 626

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur lektorski

środa dyżur kierowniczy

czwartek dyżur lektorski

godz 14 45 - 15 30 WF sala 246

godz 11 00 - 12 30 WE sala 618

godz 9 00 - 9 45 WE sala 618

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

wtorek dyżur dyrektorski

wtorek dyżur lektorski

środa dyżur lektorski

godz 10 45 - 12 15 WE sala 628

godz 12 15 - 13 00 WE sala 628

godz 8 45 - 9 30 WE sala 628

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

środa

środa

godz 14 00 - 14 45 WH sala 2.3

godz 16 45 - 17 00 WH sala 2.3

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

w semestrze 22/23 - nie prowadzi zajęć

 

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa

piatek

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

środa

godz 11 00 - 13 00 WNS sala S458

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 30 -15 00 WCH sala 310

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 8 45 - 9 30 WPiA sala 3062

godz 11 10 - 11 55 WPiA sala 1026

Mai Izabela

izabela.mai@ug.edu.pl

w semestrze 22/23 - nie prowadzi zajęć

 

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy

środa dyżur lektorski

godz 11 30 - 13 00 WE sala 624

godz 15 00 - 16 30 WE sala 624

Mazurkiewicz Alina

alina.mazurkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 13 00 - 13 30 WE sala 508

godz 11 05 - 12 05 WPiA sala 2007

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 45 - 14 15 WBiotech sala 040

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 25 - 14 55 WPiA sala 4037

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15  - 12 45 WNS sala S422

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

środa

godz 9 15 - 10 45 WCH sala C309

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 WCH sala C310 / 314

Nazaruk Marta

marta.nazaruk@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 15- 14 45 WH sala 2.2

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy

poniedziałek dyżur lektorski

środa dyżur kierowniczy

czwartek dyżur lektorski

godz 13 00 - 13 45 WE sala 624

godz 16 50 - 17 35 WE sala 624

godz 11 00 - 11 45 WE sala 624

godz 14 15 - 15 00 WE sala 624

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 14 10 - 14 55 WF sala 4.11

godz 14 10 - 14 55 WF sala 4.11

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 15 - 12 00 WHist (Bielańska) sala 64

godz 9 15 - 10 00 WPiA sala 1025

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz 16 45 - 18 15 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 30 - 11 00 WPiA sala 3043 dyżur

Ruta-Wojciechowska Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WH sala 4.11

Schulz Małgorzata

m.schulz@ug.edu.pl

środa godz 9 15 - 10 45 WNS sala S422

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 11 15 - 12 00 WHist (Bielańska) sala 64

godz 11 15 - 12 00 WH sala 4.33

Sobota Agnieszka

agnieszka.sobota@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 12 15 - 13 00 WNS sala S422

godz 10 30 - 11 15 WNS sala S422

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 16 15 - 17 00 WNS sala S460

godz 16 15 - 17 00 WNS sala S458

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur dyrektorski

wtorek dyżur lektorski

godz 14 00 - 15 30 - WE sala 604

godz 9 30 - 11 00 dyżur WE sala 604

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

środa

godz 9 45 - 11 15 WNS sala C205

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

środa

godz 13 30 - 15 00 WE sala 405

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

środa

godz 12 00 - 13 30 WNS sala C210

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 15 - 9 45 WE sala 605

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

środa

godz 13 30 - 15 00 WE sala 620

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

środa

godz 14 15  - 15 45 WCH sala F301

Wass Marta

marta.wass@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 14 45 - 15 30 WBiotech sala 031

godz 13 15 - 14 00 WE sala 620

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 620

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 30 - 14 00 WB sala C305 dyżur

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 9 00 - 9 45 WE sala 606

godz 9 30 - 10 15 WE sala 606

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

piątek

godz 11 05 - 12 35 WPiA sala 1025