fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie w semestrze zimowym 21/22

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rlgl8

Bajerska Paula

paula.bajerska@ug.edu.pl

poniedziałek godz 11 45 - 13 15 WE sala 620 https://tiny.pl/99rt5

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15 - 12 45 WNS S330

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 9 00 - 9 45 https://tiny.pl/9rlrh

godz 11 15 - 12 00 WB sala B300

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

czwartek

czwartek dyżur dyrektorski

czwartek

godz 13 05 - 13 35 WE sala 602

godz 13 35 - 15 05 WE sala 628

godz 17 00 - 18 00 https://tiny.pl/9qhrm

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

środa 19.01.2022  i 26.01.2022

środa 2.02.2022 i 9.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 11 05 - 12 35 https://tiny.pl/9r6x8

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91vl9

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91vld

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

środa

czwartek

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 10 00 - 10 45 WPIA sala 1026 https://tiny.pl/9rjgw

godz 11 45 - 12 30 WPIA sala 1026 https://tiny.pl/9rjgw

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/915lk

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/915lk

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

godz 11 00 - 12 30 WE sala 616/607

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/913l6

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/913l6

Demska Kamila

kamila.demska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 00 - 11 45 https://bit.ly/3FlpPUf

godz 11 30 - 12 15 https://bit.ly/3FlpPUf

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

środa

czwartek 3.02.2022

poniedziałek 7.02.2022

godz 13 30 - 15 00 WE sala 607

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/9jhqn

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9jhqs

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 18 00 - 18 45 https://tiny.pl/9r2c7

godz 11 15 - 12 00 WHist sala 16

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

piątek 4.02.2022 i 11.02.2022

godz 9 00- 10 00 https://tiny.pl/r498l

godz 18 15 - 18 45 https://tiny.pl/r498l

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/r498l

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91s13

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala S422

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

środa

godz 9 45- 11 15 https://tiny.pl/95qtj

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 WE sala 606 https://tiny.pl/9r3dc

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 9 30 - 11 00

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/91926

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9198q

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 14 50 - 16 20 https://tiny.pl/9rl3x

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 15 - 9 45 https://tiny.pl/9qhx6

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

poniedziałek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9rsnd

godz 8 00 -9 30 https://tiny.pl/9jhgt

godz 8 00 -9 30 https://tiny.pl/9jhg1

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

czwartek

środa 2.02.2022 i 9.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/9qpbw

godz 9 00 - 10 30 WPIA sala 1025 https://tiny.pl/9qpbw

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9qpbw

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/9r1bh

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

piątek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 14 00 - 15 30 https://tiny.pl/9rlzc

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91s1m

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91s1t

Karaś Dominika

dominika.karas@ug.edu.pl

środa

środa

godz 11 00 - 12 00 https://tiny.pl/9ckcf

godz 15 00 - 15 30 WPiA sala 2026

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 9 00 - 9 45 WE sala 605

godz 13 00 - 13 45 WHist sala 4.11

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 45 - 11 15 https://tiny.pl/9918c

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

środa

środa 2.02.2022 i 9.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 11 30 - 13 00 WE sala 620

godz 17 00 - 18 30 https://tiny.pl/913tt

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/913tq

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 11 25 - 12 10 WNS sala S412

godz 13 10 - 13 55 WNS sala S412

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/9th1b

godz 12 00 - 13 30 WNS sala S412

Korzeniowska Renata

renata.korzeniowska@ug.edu.pl

piątek godz 14 15 - 15 45 https://tiny.pl/9rsnl

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 7 15 - 8 00 http://bityl.pl/nA8mj

godz 7 15- 8 00 http://bityl.pl/UdER2

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

środa lektorski

środa dyżur kierowniczy

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 9 45 - 11 15 WE sala 618

godz 11 30 - 13 00 WE sala 618

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/913s6

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/913sb

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

wtorek dyżur dyrektorski

piątek dyżur lektorski 21.01.22 odwołany

środa dyzur lektorski 26.01.2022

godz 11 00 - 12 30 WE sala 628

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9rfxb

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9rfxb

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9wb62

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

czwartek

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/9rsmg

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91kk6

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91kk6

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 7 15 - 8 00 https://tiny.pl/9r1c6

godz 7 15 - 8 00 https://tiny.pl/9r1c3

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 45 - 12 15 WCH sala C313 https://tiny.pl/rldbn

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

piątek

godz 11 30 - 13 00 http://bityl.pl/ujJFB

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

piątek

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/9rkxh

Mai Izabela

izabela.mai@ug.edu.pl

piątek

poniedziałek 31.01.2022

piątek 4.02.2022

godz 9 30 - 11 00 WE sala 605

godz 15 30 - 17 00 https://tiny.pl/91t5x

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/91t5x

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy

wtorek dyżur lektorski

wtorek 1.02.2022

piątek 4.02.2022

poniedziałek 7.02.2022

piątek 11.02.2022

godz 13 30 - 15 00 https://tiny.pl/9rlrc WE 624

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/9rlrd WE 624

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/91zvx

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91zvr

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91zvw

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91zv5

Malewska-Szymichowska Anna

anna.malewska-szymichowska@ug.edu.pl

piątek

godz 7 15 - 8 45 https://tiny.pl/9rkc9

Mazurkiewicz Alina

alina.mazurkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

poniedziałek

godz 13 00 - 13 30 WE sala 513 http://bityl.pl/x6kGM

godz 15 05 - 16 05 WE sala 513 http://bityl.pl/5mPzH

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9r1j1

Metlenga Weronika

weronika.metlenga@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

godz 13 15 - 14 45 https://tiny.pl/9rkc1

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9136j

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/913vp

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

wtorek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022

sobota 12.02.2022

godz 15 00 - 16 30 WNS  sala D308

godz 15 30 - 17 00 https://tiny.pl/9127v

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/912rh

godz 14 30 - 16 00 https://tiny.pl/912rq

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

piątek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

piątek 4.02.2022 i 11.02.2022

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9rf3j

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9rf3j

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9rf3j

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

czwartek

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

piątek 4.02.2022 i 11.2.2022

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/9rf32

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9rf32

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9rf32

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

środa

godz 18 30 - 20 00 https://tiny.pl/9wx14

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur dyrektorski

poniedziałek dyżur lektorski

wtorek dyżur dyrektorski

godz 14 30 - 15 15 WE sala 628

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9r3lf

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Nazaruk Marta

marta.nazaruk@ug.edu.pl

wtorek

środa

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

środa 2.02.2022 i 9.02.2022

godz 14 00 - 14 45 https://tiny.pl/9rkhr

godz 11 00 - 11 45 https://tiny.pl/9rkhr

godz 14 00 - 15 30 https://tiny.pl/9rkhr

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/9rkhr

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartek

wtorek dyzur kierowniczy

godz 10 00 - 11 00 https://tiny.pl/9r1bd

godz 11 00 - 12 30 WE sala 624 https://tiny.pl/9r1b4

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

środa

godz 18 00 - 18 30 WFil sala 3,60

godz 18 00 - 18 30 WFil sala 3,66

godz 18 00 - 18 30 WFil sala 3,66

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

wtorek

wtoerk 1.02.2022 i 8.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 8 45 - 10 15 https://tiny.pl/rjjxs

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/91vls

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/91vls

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/99q3g

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek

godz 17 30 - 19 00 https://tiny.pl/rjw1c

Ruta-Wojciechowska Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

wtorek

środa

poniedziałek 31.01.2022

czwartek 3.02.2022

wtorek 8.02.2022

czwartek 10.02.2022

godz 13 00 - 14 00 WHist sala 4.11

godz 11 00 - 11 30 WHist sala 4.11

godz 11 00 - 12 30 WHist sala 4.11 https://tiny.pl/91knk

godz 12 00 - 13 30 WHist sala 4.11 https://tiny.pl/91kns

godz 11 00 - 12 30 WHist sala 4.11 https://tiny.pl/91knv

godz 11 00 - 12 30 WHist sala 4.11 https://tiny.pl/91knz

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 15 00 - 16 30 https://tiny.pl/99r2c

Skowerska-Woloszczuk Karolina

karolina.skowerska-woloszczuk@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 11 25 - 12 15 WE sala 617

godz 11 25 - 12 15 WE sala 417

Sobota Agnieszka

agnieszka.sobota@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek 1.02.2022 i 8.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 8 00 - 9 30 https://linkd.pl/pkea9

godz  8 00 - 9 30 https://tiny.pl/rpnbs

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/rpnbs

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

środa 2.2.2022 i 9.02.2022

godz 17 00 - 17 30 https://tiny.pl/rl8hp

godz 18 15 - 19 15 https://tiny.pl/rl8hp

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rl8hp

godz 13 00 - 14 30 https://tiny.pl/rl8hp

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.53

godz 9 00 - 9 45 WHist sala 2.9

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur lektorski

wtorek dyżur dyrektorski

środa 2.02.2022

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/9dc8z

godz 11 30 - 13 00 WE sala 603 https://tiny.pl/9dc8z

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91t5c

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 45 - 11 15 WNS sala 333

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 620 https://tiny.pl/9r3dk

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 24.01.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 13 45 - 15 15 https://tiny.pl/9r1jm

godz 10 30 - 12 00 https://tiny.pl/91vpl

godz 14 00 - 15 30 https://tiny.pl/91bdc

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

wtorek

godz 17 00 - 18 30 https://tiny.pl/9r47f

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

poniedziałek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022

wtorek 8.02.2022

godz 17 15 - 18 45 https://tiny.pl/9r5mh

godz 17 30 - 19 00 https://tiny.pl/91vjw

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91vj8

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91vjv

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

piątek

wtorek 1.02.2022

czwartek 3.02.2022

godz 13 00 - 13 45 WE sala 607

godz 9 45 - 11 00 WE sala 617

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/91kks

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/rjr38

Wass Marta

marta.wass@ug.edu.pl

środa godz 14 00 - 15 30 WE sala 620 https://linkd.pl/pke9c

Witkowska Aleksandra

aleksandra.witkowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 10 00 - 10 45 http://bityl.pl/4FoC0

godz 12 45 - 13 30 MWB aula B

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

środa

środa 2.02.2022 i 9.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/9rs26

godz 16 00 - 17 30 https://tiny.pl/91z61

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91z6p

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9rk3d

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

czwartek 3.02.2022 i 10.02.2022

godz 15 00 - 16 30 https://tiny.pl/9rfxf

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91jw4

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/91jwn

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

piątek

poniedziałek 31.01.2022 i 7.02.2022

piątek 4.02.2022 i 11.02.2022

godz 18 30 - 20 00 https://tiny.pl/9rnz6

godz 18 30 - 20 00 https://tiny.pl/91kk9

godz 18 30 - 20 00 https://tiny.pl/9rnz6