fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie w semestrze letnim 20/21 - online przez MS TEAMS

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rlgl8

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

wtorek

godz 13 15 - 14 45  https://tiny.pl/rnqxj

Berger Izabela

izabela.berger@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 15 00 - 15 45 https://tiny.pl/rnxnm

godz 13 00 - 13 45 https://tiny.pl/rnxkn

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

katarzyna.bialostocka-marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/rjrbh

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

środa godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/rlcw7

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

wtorek

środa dyżur dyrektorski

piątek

godz 15 00 - 15 45 https://tiny.pl/rlcc9

godz 11 30 - 13 00 sala 628

godz 11 15 - 12 00 https://tiny.pl/rlccw

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 45 - 11 15  https://tiny.pl/rpnb6

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

środa

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/rpk2w

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

środa

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/rpn6q

Demska Kamila

kamila.demska@ug.edu.pl

środa

godz 9 45 - 11 15 https://linkd.pl/c27k

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rnd5m

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

środa

godz 13 30 - 15 00 https://tiny.pl/rlt11

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/r498l

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

piątek

godz 8 00 -9 30 https://tiny.pl/r4glv

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/rl531

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/rlc6p

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30 - 13 00

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

środa 21.04 odwołane

poniedziałek 19.04

godz 11 30 - 13 00 https://linkd.pl/kecm

godz 11 45 - 13 15 https://linkd.pl/kecm

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/rlg6x

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/rp83k

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

czwartek

godz.9 45 - 11 15 https://tiny.pl/rjqps

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rpk16

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 30 - 12 00 https://tiny.pl/rlhv1

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/rlczh

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartek

godz 15 00 - 16 30 https://tiny.pl/rlx9s

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 00 - 14 30 https://tiny.pl/rlmb3

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rlccq

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 13 00 - 14 45 https://tiny.pl/rkmgf

godz 11 30 - 12 15 https://tiny.pl/rkmgd

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 20/21

 

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 45 - 11 15 https://tiny.pl/rlkk2

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

wtorek dyżur dyrektorski

czwartek

godz 11 00 - 13 00 WE sala 628

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rphzq

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 10 10 - 10 40 https://tiny.pl/r4f92

godz 10 00 - 11 00 https://tiny.pl/r4f9l

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 30 - 11 15 https://tiny.pl/rp27l

godz 10 30 - 11 15 https://tiny.pl/rp27l

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/rpbf3

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa

godz 9 35 - 11 05 https://tiny.pl/rl9ch

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 11 15 - 12 00 https://tiny.pl/rldbn

godz 13 15 - 14 00 https://tiny.pl/rldbn

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 05 - 11 35 https://tiny.pl/rlt91

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 15 - 12 00 https://tiny.pl/rlgff

godz 11 15 - 12 00 https://tiny.pl/rlgf1

Lubich – Pyrzowska Barbara

barbara.lubich-pyrzowska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/rlh8j

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

środa dyżur kierowniczy

piątek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rpkfh

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rpkfx

Malewska-Szymichowska Anna

anna.malewska-szymichowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 00 - 11 45 https://tiny.pl/rlczp

godz 11 00 - 11 45 https://tiny.pl/rlczp

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

wtorek

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/r182c

Metlenga Weronika

weronika.metlenga@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 45 - 11 15 https://tiny.pl/rlt75

Mężeńska Iwona

iwona.mezenska@ug.edu.pl

wtorek dyżur kierowniczy

czwartek

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/rlqdq

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/rlqdw

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

środa

godz 14 25 - 15 55 https://tiny.pl/rpk2r

Miodońska Ewa

ewa.miodonska@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/rlt77

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/rpkjx

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/rpk25

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 45 - 14 15 https://tiny.pl/rlrvk

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

środa

poniedziałek dyżur dyrektorski

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rlgn4

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rnsfh

Niklas Katarzyna

katarzyna.niklas@ug.edu.pl

środa

godz 10 30 - 12 00 https://tiny.pl/rlxwv

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek

środa

wtorek dyżur kierowniczy

godz 13 00 - 13 30 https://tiny.pl/r4c2l

godz 14 30 - 15 30 https://tiny.pl/r4c24

godz 15 00 - 16 30 https://tiny.pl/rpkdf

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

środa

godz 15 00 - 16 30 https://tiny.pl/rlcw8

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 7 15 - 8 00 https://tiny.pl/rjjxs

godz 9 30 - 10 15 https://tiny.pl/rjjxs

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz 11 15 - 12 45 https://tiny.pl/r4kfq

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

środa

piatek

godz 11 15 - 12 00 https://tiny.pl/rjw1g

godz 9 00 - 9 45 https://tiny.pl/rjw1c

Ruta Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w 20/21  

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w 20/21

 

Sobota Agnieszka

agnieszka.sobota@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 11 00 - 11 30 https://tiny.pl/rpnbs

godz 8 45 - 9 45 https://tiny.pl/rpnbs

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 https://tiny.pl/rl8hp

godz 16 00 - 16 45 https://tiny.pl/rl8hp

Stefańska – Ulanowska Grażyna

grazyna.stefanska-ulanowska@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rpzqg

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 9 00 - 9 45 https://tiny.pl/r4zhg

godz 9 00 - 9 45 https://tiny.pl/r4zhg

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur dyrektorski

poniedziałek 19.04.2021 odwołany

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/rjxkc

godz 12 30 - 14 00 https://tiny.pl/rpkrq

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

piątek

godz 9 45 - 11 15 https://tiny.pl/rpkvf

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 -12 45 https://tiny.pl/rlg78

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/rpkvq

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

środa

godz 18 30  - 20 00 https://tiny.pl/rlg6j

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 15 - 9 45 https://tiny.pl/r1lxr

Taubwurcel Dorota

dorota.taubwurcel@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz 13 30 - 14 00 https://tiny.pl/rlmvj

godz 10 30 - 11 30 https://tiny.pl/rlmvj

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

środa

godz 13 00 - 14 00 https://tiny.pl/rlltd

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/rjr38

Warnke Anna

anna.warnke@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w 20/21

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/rp6m9

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/rp832

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 16 00 - 16 45 https://tiny.pl/rlltv

godz 10 40 - 11 25 https://tiny.pl/rlltz

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

piątek

piątek

godz 17 00 - 18 30 https://tiny.pl/rlltw

godz 17 00 - 19 00 https://tiny.pl/rlltw