Lektorzy - dyżury 2017/2018 | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - dyżury 2017/2018

SJO
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 20 lutego 2018 roku, 12:03

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

piątek

godz. 8.00-9.30 WE pok. 618

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

 

godz.

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

 

godz.

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

 

godz

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

 

godz

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

 

godz.

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

 

godz.

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

 

godz.

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 30 - 14 00 WPiA sala 2007

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w roku 2017/2018

 

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

 

godz.

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

 

godz.

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

 

godz.

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

 

godz.

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

 

godz.

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

 

godz.

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

 

godz.

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

 

godz

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

 

godz

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

 

godz

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

 

godz.

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

 

godz

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

 

 

 

godz.

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

 

godz.

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

 

godz.

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

 

godz.

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

 

godz

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz.13 30 - 14 30 WPiA sala 1026

godz 13 00 - 13 30 WNS sala A203

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

 

godz.

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

 

godz

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

 

godz.

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

 

godz.

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

 

godz.

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

 

godz.

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

 

godz.

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

 

godz

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

 

godz.

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

 

godz.

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

 

godz

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

 

godz.

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

 

godz.

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

  godz

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

 

godz.

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

 

godz.

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

 

godz.

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz. 12.15-13.45 WMFiI s. 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

 

godz.

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

 

godz.

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

 

godz

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

 

godz.

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

 

godz.

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

  godz

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

 

godz.

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz.13 00 - 13 30 WE sala 624

godz 14 00 - 15 00 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

 

godz

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

 

godz.

Raciniewska Małgorzata

malgorzata.raciniewska@ug.edu.pl

  godz.

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

 

godz.

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

 

godz.

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

 

godz

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

środa

godz.13 15 - 14 45 WHist sala 4.11

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

  godz.

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

 

godz.

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

 

godz.

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

czwartek

godz.

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

 

godz.

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

 

godz.

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

 

godz

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

 

godz.

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

 

godz.

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

 

godz

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

środa

godz 12 45 - 13 15 WNS

Tuczyńska Joanna

joanna.tuczynska@ug.edu.pl

wtorek

godz.11 30 - 13 00 WHist sala 2.6

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

 

godz.

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

 

godz

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2017/2018  

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz. 10.00-10.45 Bielańska, sala 65

godz. 12.15-13.00 MWB Abrahama s. 031

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

 

godz.

 

 

Plany Zajęć