fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie w semestrze letnim 21/22

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07.2022

poniedziałek 11.07.2022

poniedziałek 5 i 12.09.2022

środa 7.09, 14.09, i 28.09.2022

poniedziałek 26.09.2022

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z53f

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z53p

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z53k

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z53v

Bajerska Paula

paula.bajerska@ug.edu.pl

środa 29.06.2022

godz 17 30 - 19 00 https://tinyurl.com/mvzr6by7

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

wtorek 28.06.2022

godz 8 00 -9 30 https://tiny.pl/9zc6f

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartek 30.06.2022

godz 10 00 - 11 30 WE pok. 608

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

środa dyżur lektorski 29.06.2022

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/9qhrm

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

czwartek 30.06.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 620

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek 5.07.2022

godz 9 00 - 10 30 https://linkd.pl/pdamk

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 607

Demska Kamila

kamila.demska@ug.edu.pl

wtorek 5.07, 13.09, 20.09. 27.09.2022

godz 10 30 - 12 00 https://bit.ly/3FlpPUf

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

czwartek 7 i 14.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 607

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9bq53

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07, 11.07, 18.07.2022

piątek 16.09, 23.09, 30.09.2022

piątek 1.07.2022

sobota 17.09.2022

godz 15 30 - 17 00 https://tiny.pl/9ztz1

godz 11 30 - 13 00 https://tiny.pl/9ztzn

godz 11 30 - 13 00 WE sala 620

godz 11 30 - 13 00 WH (Bielańska) sala 111

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

piatek 1.07.2022

godz 8 00 - 9 30 WE sala 608

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

wtorek 28.06.2022

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9z1rw

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

czwartek 30.06.2022

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1ls

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

piątek 1.07.20222

godz 8 00 - 9 30 WE sala 620

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WEsala 608

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

wtorek 5.07, 23.08, 30.08, 6.09, 13.09, 27.09

piątek 1.07.2022

godz 9 00 - 10 30 WE https://tiny.pl/9z1lc

godz 8 30 - 10 00 WE sala 605

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

środa 6.07.2022

poniedziałek 4.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9blfk

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 00 - 9 30 WE sala 620

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

piątek 16.09.2022

godz 11 30 - 13 00 WE sala 608 https://tiny.pl/9zqgl

godz 10 30 - 12 00 WE sala 608 https://tiny.pl/9zqgv

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

poniedziałek 5.09.2022

poniedziałek 12.09.2022

wtorek 5.07, 12.07, 19.07, 6 09, 13.09, 20.09, 27.09.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

godz 12 00 - 13 30 WE sala 608

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/9z79c

Karaś Dominika

dominika.karas@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 30 - 12 15 WMFI sala 2.16

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

środa

godz 13 00 - 13 45 WE sala 605

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

wtorek 28.06.2022

godz 14 00 - 15 30 WE sala 611

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

wtorek 28.06.2022

godz 11 00 - 12 30 WE sala 620

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07 i 11.07.2022

czwartek 7.07 i 14.07.2022

godz 12 00 - 13 30 WNS sala S412

godz 12 00 - 13 00 WE sala 608

Korzeniowska Renata

renata.korzeniowska@ug.edu.pl

środa 6.07.2022

środa 13.07.2022

środa 3.08.2022

środa 10.08, 17.08, 24.08. 31.08.2022

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1qc

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1qj

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1qj

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1qz

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

 

 

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

wtorek dyżur lektorski 28.07, 1.09, 8.09, 15.09, 22.09

wtorek dyżur dyrektorski 28.07, 1.09, 8.09, 15.09, 22.09

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9zkr2

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9zkr2

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

poniedziałek dyżur dyrektorski 25.07.2022

poniedziałek dyżur dyrektorski 1 i 29.08.2022

piątek dyżur lektorski 29.07, 5 i 26.08 2022

godz 9 30 - 11 00  https://tiny.pl/9zh97

godz 9 30 - 11 00 WE sala 628

godz 9 30 - 11 00 WE sala 628

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9zh97

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07.2022

wtorek 16.08.2022

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9zpzw

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9zpzc

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

2022 - nie prowadzi zajęć

 

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

środa 29.06.2022

godz 8 00 - 9 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z5f1

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

poniedziałek 4.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 620

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/rldbn

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/9h2rq

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

Mai Izabela

izabela.mai@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 605

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy 4.07.2022

piatek dyżur lektorski 8.07.2022

godz 9 30 - 11 00 sala 624

godz 9 30 - 11 00 sala 624

Malewska-Szymichowska Anna

anna.malewska-szymichowska@ug.edu.pl

czwartek 25.08.2022, 1 i 8.09.2022

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z5z2

Mazurkiewicz Alina

alina.mazurkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek 11.07, 18.07, 25.07, 1.08, 8.08 i 15.08.2022

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9b6rq

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

środa

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9zm1c

Metlenga Weronika

weronika.metlenga@ug.edu.pl

poniedziałek 27.06.2022

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/9z1xb

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

poniedziałek 25.07, 1.08 i 8.08.2022

poniedziałek 12.09, 19.09.2022

wtorek 13.09, 20.09 i 27.09.2022

godz 10 30 - 12 00 https://tiny.pl/9z5z3

godz 10 30 - 12 00 https://tiny.pl/9z53g

godz 11 20 - 12 50 WE sala 620

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

piątek 1 07.2022

godz 8 15 - 9 45 WE sala 620

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

wtorek 5.07.2022

poniedziałek 4.07.2022

czwartek 8.09. i 15.09.2022

wtorek 6.09, 13.09, 20.09 i 27.09.2022

godz 8 30 - 10 00 -WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z198

godz 8 00 - 9 30 WE sala 608

godz 9 00- 10 30 https://tiny.pl/9z198

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

piatek 1.07.2022

godz 8 00 - 9 30 WE sala 608

godz 18 00 - 19 30 https://tiny.pl/9z17l

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

piątek dyżur lektorski 1.07.2022

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/9z1p6

Nazaruk Marta

marta.nazaruk@ug.edu.pl

środa 29.06.2022

godz 11 00 - 12 30 https://tiny.pl/9rkhr

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

środa 20.07, 27.07, 24.08.2022

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9b3vm

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

piatek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 620

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

wtorek 5.07, 12.07, 26.07, 6.09, 27.09.2022

godz 8 15 - 9 45 WE saa 607

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9zqwk

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

czwartek 7.07, 14.07, 21.07, 28.07 i 15.09.2022

środa 14.09.2022

godz 9 30 - 11 00 WE sala 616

godz 9 30 - 11 00 https://tiny.pl/9zcs8

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

Ruta-Wojciechowska Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

wtorek 5.07.2022

wtorek 12.07.2022

wtorek 6.09.2022

czwartek 8.09 i 15.09.2022

wtorek 13.09.2022

wtorek 20.09.2022

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z897

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z89w

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z89v

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z893

godz 10 00 - 11 30 https://tiny.pl/9z895

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 607

Skowerska-Woloszczuk Karolina

karolina.skowerska-woloszczuk@ug.edu.pl

czwartek 7.07, 14.07, 21.07.2022

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/939gv

Sobota Agnieszka

agnieszka.sobota@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

wtorek 5.07, 26.07, 2.08, 23.08, 30.08, 6.09, 13.09.2022

wtorek 20.09 i 27.09.2022

czwartek 22.09 i 29.09.2022

godz 8 00 - 9 30 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/rpnbs

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 https://tiny.pl/rpnbs

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 607

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

wtorek dyżur lektorski 28.06.2022

godz 7 30 - 9 00 https://tiny.pl/9z1l6

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

czwartek 30.06.2022

godz 9 00 - 10 30 WE sala 501

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

środa 27.07, 3.08, 10.08, 24.08, 31.08, 14.09, 21.09, 28.09

godz 8 30 - 10 00 https://tiny.pl/9bw3k

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek 7.07, 14.07, 21.07, 28.07, 15.09.2022

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 605

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

poniedziałek 4.07, 11.07. 18.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 608

godz 18 00 - 19 30 https://tiny.pl/9zl49

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

 

 

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

wtorek 5.07, 12.07, 19.07, 26.07 i 6.09.2022

środa 6.07, 7.09.2022

godz 18 00 - 19 30 https://tiny.pl/rjr38

godz 9 30- 10 30 WE sala 608

Wass Marta

marta.wass@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07.2022

poniedziałek 18.07.2022

wtorek 2.08 i 9.08.2022

wtorek 16.08.2022

poniedziałek 22.08 i 29.08.2022

poniedziałek 5.09, 12.09, 19.09, 26.09.2022

czwartek 8.09, 15.09, 22.09, 29.09.2022

godz 17 00 - 18 30 https://tinyurl.com/2p9ryn49

godz 9 00 - 10 30 https://tinyurl.com/msuw6382

godz 9 00 - 10 30 https://tinyurl.com/yc4z2ben

godz 9 30 - 11 00 https://tinyurl.com/2p84ztrm

godz 9 00 - 10 30 https://tinyurl.com/2p84ztrm

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 http://ttps://tinyurl.com/bdcm2zz8

Witkowska Aleksandra

aleksandra.witkowska@ug.edu.pl

środa

godz 12 15 - 13 00 MWB sala 032

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek 4.07 i 1.08.2022

godz 14 00 - 15 30 https://tiny.pl/9zhw6

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 00 - 9 30 https://tiny.pl/9zr1m

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

wtorek od 5.07 - 27.09.2022

godz 12 00 - 13 30 https://tiny.pl/9vkj7

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

piątek 1.07.2022

godz 8 30 - 10 00 WE sala 607