fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Dyżury Lektorskie - online przez MS TEAMS

CJO
Ostatnia modyfikacja: 
wtorek, 22 września 2020 roku, 9:44

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zfkr

Barczewski Wojciech

wojciech.barczewski@ug.edu.pl

środa

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/79fm

Berger Izabela

izabela.berger@ug.edu.pl

czwartek nieobecna do 21.09

godz 10 30 - 12 00 - online https://linkd.pl/reem

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

katarzyna.bialostocka-marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/s7sc

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartek

godz 10 00 - 11 30 - online

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy 24.08

wtorek 25.08

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/7c2u

godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/7c24

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

środa 23.09, 30.09

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z7s4

Buczek Maria

maria.buczek@ug.edu.pl

   

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

środa

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z97u

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć s semestrze 2019/2020

 

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30 - 10 00 - online

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

czwartek od 24.09

godz 10 00 - 10 30 i 12 00 - 13 00 - online https://linkd.pl/redf

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

piątek od 11.09

godz 9 00 - 10 30 - online MS Teams

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

środa

godz 8 00 - 9 30 - online

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

piątek 25.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/s7up

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/92m7

Gołata – Chojnowska Mirosława

miroslawa.golata-chojnowska@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 00 - 10 30 - online

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z72u

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 8 00 - 9 30 - online

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

piątek 24.09

godz 17 00 - 18 30 - online http://https://linkd.pl/z99p

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/9mk7

Jędrzejak Danuta

danuta.jedrzejak@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 30 - 11 00 - online  https://linkd.pl/79fp

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

środa 23.09, 30.09

godz 14 00 - 15 30 - online https://linkd.pl/rfr2

Kalwasińska Anna

anna.kalwasinska@ug.edu.pl

czwartek godz 8 00 - 9 30 - online

Karaś Alicja

alicja.karas@ug.edu.pl

wtorek 22.09

godz 8 30 - 10 00 - online

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

środa 23.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/azf4

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

godz 8 30 - 10 00 - online

Konkolewska Lucyna

lucyna.konkolewska@ug.edu.pl

wtorek

godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/9eme

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

piątek

godz 12 00 - 13 30 - online

Król-Kułakowska Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zrrr

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

środa

godz 9 - 11 45 - online https://linkd.pl/z97p

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

środa od 2.09

wtorek dyżur dyrektorski

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/rfmr

godz 8 30 - 10 30 - WE sala 628

Kubica Alicja

alicja.kubica@ug.edu.pl


środa


godz 8 30 - 10 00 - online

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

piątek 25.09

godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/92mr

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

środa 23.09, 30.09

godz 9 00 - 10 30 online https://linkd.pl/9mkr

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zz99

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa 23.09, 30.09

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/9zcc

Kwiatkowska Bożena

bozena.kwiatkowska@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z9sk

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z9sk

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

środa 23.09, 30.09

godz 9 00- 10 30 - online https://linkd.pl/s7ac

Lubich – Pyrzowska Barbara

barbara.lubich-pyrzowska@ug.edu.pl

wtorek 29.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/9z7f

Łuczak Anna

anna.luczak@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/92mz

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

wtorek dyżur kierowniczy

piątek 25.09

godz 11 00 - 12 30 WE sala 624

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z97z

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek od 3.09 godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/z7u4

Mężeńska Iwona

iwona.mezenska@ug.edu.pl

środa dyżur kierowniczy od  26.08

czwartek

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/zar9

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/z72m

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl


czwartek 24.09


godz 11 00 - 12 30 online https://linkd.pl/zzrm

Miodońska Ewa

ewa.miodonska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 12 00 - 13 30 - online https://linkd.pl/z974

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 8 30 - 10 00 - online https://linkd.pl/zzrz

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 9 30 - 11 00 - online https://linkd.pl/reds

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

piątek 25.09

środa 30.09

godz 17 00 - 18 30 - online https://linkd.pl/z9kz

godz 17 00 - 18 30 - online

Musielska Iwona

i.musielska@ug.edu.pl

poniedziałek dyzur dyrektorski 21.09

czwartek 24.09

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/9mmm

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/9mm2

Niklas Katarzyna

katarzyna.niklas@ug.edu.pl

piątek 25.09

godz 11 00 - 12 30 -online MS Teams

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

poniedziałki 21.09, 28.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/s79d

Olszewska Krystyna

krystyna.olszewska@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajeć 2019/2020

 

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek 22.09, 29.09

wtorek dyżur kierowniczy

godz 9 00 - 10 30 https://linkd.pl/rfrp

godz 11 00 - 12 30 WE sala 624

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

piątek

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/9z74

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

wtorek 29.09

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/z72s

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa

godz

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

wtorek

godz

Ruta Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w semestrze 2020/21  

Sajewicz Marek

marek.sajewicz@ug.edu.pl

poniedziałek od 1.07

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zzaa

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

środa

godz 10 00 -11 30 - online

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

czwartek 27.08

godz 10 30 - 12 00 - online https://linkd.pl/zkrd

Stefańska – Ulanowska Grażyna

grazyna.stefanska-ulanowska@ug.edu.pl

czwartek 21.09,28.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/9p44

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zepm

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

poniedziałek 21.09, 28.09 - dyżur dyrektorski

czwartek 24.09

godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/zz9p

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/zzra

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

czwartek od 3 09

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zzau

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

poniedziałek 21.09, 28.09

godz 8 30 - 10 00 - online

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

czwartek 24.09

godz 11 00 - 12 30 - online https://linkd.pl/ap9u

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

środy od 2.09

godz 9 00 - 10 30 - online https://linkd.pl/redd

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

piątek

godz 7 30 - 9 00 - online https://linkd.pl/sss4

Tomaszewska Anna

anna.tomaszewska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 10 30 - 12 00 - online poczta

Trynkler-Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 17 30 - 19 00 - online https://linkd.pl/z9sd

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 8 00 - 9 30 - online https://linkd.pl/zark

Warnke Anna

anna.warnke@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2019/2020

 

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek 21.09, 28.09

godz 15 00 - 16 30 - online https://linkd.pl/zrez

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

piątek godz 8 30 - 10 00 - online poczta

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2020/2021

 

Zaleska Joanna

joanna.zaleska@ug.edu.pl

czwartek 24.09,

godz 10 00 - 11 30 - online https://linkd.pl/79fs

Zawisza Małgorzata

malgorzata.zawisza@ug.edu.pl

piątek 25.09

godz 16 30 - 18 00 - online https://linkd.pl/z7pf