fbpx Lektorzy - konsultacje i adresy | Centrum Języków Obcych

Jesteś tutaj

Lektorzy - konsultacje i adresy

Dyżury Lektorskie w semestrze letnim 22/23

CJO

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur lektorski

czwartek dyżur dyrektorski

godz 9 45 - 11 15 WE sala 628

godz 8 55 - 9 40 i 11 20 - 12 05 WE sala 628

Bajerska Paula

paula.bajerska@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 20 - 12 50 WPiA sala 1026

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

środa

godz 10 00 - 11 30 WB sala C111

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

czwartek dyzur lektorski

czwartek dyżur dyrektorski

godz 10 30 - 12 00 WE sala 628

godz 12 00 - 13 30 WE sala 628

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 10 - 12 40 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 13 30 - 14 15 Neofil sala 258

godz 8 15 - 9 00 Neofil sala 167

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

czwartek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 607

Deutsch-Waniek Alicja

alicja.deutsch-waniek@ug.edu.pl

 

godz

Dłużyk Izabela

izabela.dluzyk@ug.edu.pl

wtorek

godz 8 00 - 9 30 WH sala 2.17

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 13 10 - 13 55 WOiG sala B208 - do 24.04.2023

godz 16 00 - 16 45 WNS sala B210

godz 7 15 - 8 00 WH (Bielańska) sala 16 - od 5.05.2023

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 15 30 - 16 15 WOiG sala 110

godz 16 30 - 17 15 WOiG sala 110

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

w roku 2023 nie prowadzi zajęć

 

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 15 - 12 45 stary rektorat sala 317

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 18 30 - 19 15 Neofil sala 246 dyżur

godz 10 30 - 11 15 WE sala 606 dyżur

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

w roku 2023 nie prowadzi zajęć

 

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

piątek

piątek

godz 9 25 - 10 10 WH sala 4.11 dyżur

godz 10 40 - 11 25 WE sala 605

Grzelczak Henryk

henryk.grzelczak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 50 - 13 20 Neofil sala 246

Horodecka Barbara

barbara.horodecka@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 9 45 - 11 15 WNS sala B206

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz 7 10 - 7 55 WNS sala A202

godz 7 00 - 7 45 WPiA sala 1025

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

piątek (1 tydzień)

piątek (2 tydzień)

godz 12 00 - 13 30 WNS sala C105

godz 13 45 - 15 15 WNS sala C105

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz13 05 - 13 50 WF sala 4.11

godz 14 50 - 15 35 WNS sala S316

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala A302

Korzeniowska Renata

renata.korzeniowska@ug.edu.pl

piątek

godz 9 45 - 11 15 WE sala 608

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 11 00 - 11 30 WE sala 509

godz 12 30 - 13 00 WE sala 626

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

wtorek dyżur kierowniczy

środa dyżur lektorski

godz 11 15- 12 45 WE sala 618

godz 10 00 - 11 30 WE sala 618

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur lektorski

piątek dyżur dyrektorski

godz 11 30 - 13 00 WE sala 628

godz 11 30 - 13 00 WE sala 628

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 13 10 - 13 55 WH sala 2.52

godz 11 20 - 12 05 WZ sala C1

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

w roku 2023 nie prowadzi zajęć

 

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa

piątek

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

godz 7 10 - 7 55 WPiA sala 1025

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WNS sala A208

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 30 - 14 00 WCH sala 310

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

środa

godz 7 30 - 8 00 WPiA sala 3025

godz 9 00 - 9 30 WPiA sala 3041

godz 7 30 - 8 00 WPiA sala 3044

Mai Izabela

izabela.mai@ug.edu.pl

w roku 2023 nie prowadzi zajęć

 

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

poniedziałek dyżur kierowniczy

piątek

godz 11 30 - 13 00 WE sala 624

godz 11 30 - 13 00 WE sala 624

Mazurkiewicz Alina

alina.mazurkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

poniedziałek

godz 13 00 - 13 30 WE sala 508

godz 15 10 - 16 10 WE sala 620

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WBiotech sala 040

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WPiA sala 2008

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 11 45 - 12 30 WNS sala A306

godz 12 15 - 13 00 WNS sala A307

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 30 - 14 00 WCH sala C210

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 30 - 14 00 WCH sala C310 lub C314

Nazaruk Marta

marta.nazaruk@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WH sala 2.14

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek dyżur kierowniczy

wtorek dyżur lektorski

godz 14 45 - 16 15 WE sala 624

godz 16 15 - 17 45 WE sala 624

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 15 40 - 16 25 WF sala 4.11

godz 15 40 - 16 25 WF sala 4.11

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 7 15 - 8 00 WH (Bielańska) sala 98

godz 9 00 - 9 45 WH sala 2.6

Raduszkiewicz Ewa

ewa.raduszkiewicz@ug.edu.pl

  godz

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 15 - 12 45 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

wtorek

godz 11 30  - 13 15 WNS sala D305

Ruta-Wojciechowska Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

poniedziałek

piątek

godz 8 45 - 9 30 Neofil sala 246

godz 13 00 - 13 45 Neofil sala 246

Schulz Małgorzata

m.schulz@ug.edu.pl

  godz

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 7 15 - 8 00 WH (Bielańska) sala 97

godz 12 15 - 13 00 WH sala 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz 12 30 - 13 15 WNS sala S458

godz 12 30 - 13 15 WNS sala S460

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

środa dyżur lektorski

środa dyzur dyrektorski

godz 10 00 - 11 30 WE sala 603 dyżur

godz 11 30 - 13 00 WE sala 603

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

środa

godz 9 45 - 11 15 WNS sala A336

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

środa

godz 13 00 - 14 30 WE sala 620

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

wtorek

godz 12 00 - 13 30 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 13 05 - 14 35 WE sala 620

Tenerowicz-Kudła Joanna

joanna.tenerowicz-kudla@ug.edu.pl

poniedziałek godz 15 00 - 16 30 WNS sala A202

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

środa

godz 11 30 - 13 00 WH sala 218

Wass Marta

marta.wass@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz 10 45 - 11 30 WBiotech sala 032

godz 11 30 - 12 15 WE sala 409 dyżur

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz 14 40 - 16 10 WE sala 620

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

czwartek

godz 14 00 - 15 30 WB sala B200

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 10 30 - 11 15 WE sala 606

godz 10 30 - 11 15 WE sala 606

                                         Dyżury online odbywają się poprzez MS Teams.