Szkolenie z nauczania Academic English

W dniach 7-8 lutego 2024 r. lektorzy CJO mogli wziąć udział w szkoleniu pt. „Teaching English for Academic Purposes” prowadzonym przez nasze koleżanki: mgr Irenę Moszczyńską-Janicką, mgr Monikę Mechlińską-Pauli, mgr Joannę Chmielewską oraz mgr Adrianę Rutę. Dwudniowe warsztaty objęły nauczanie wszystkich czterech umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Poznaliśmy wiele inspirujących technik i pomysłów na prowadzenie zajęć z języka angielskiego akademickiego w oparciu o autentyczne materiały lekcyjne. Była tez okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń. Serdecznie dziękujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 13:55; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 13:56; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman