3 Konferencja Dydaktyki Szkolnictwa Wyższego VIVA DYDAKTYKA

3 Konferencja Dydaktyki Szkolnictwa Wyższego VIVA DYDAKTYKA, 16-18.06.2024

W konferencji zorganizowanej przez CDDiT UG pod hasłem “Transformacje krajobrazu szkolnictwa wyższego“ wzięło udział ponad 150 uczestników z kilkudziesięciu uczelni i ośrodków akademickich z całej Polski.

W wydarzeniu nie zabrakło także reprezentacji Centrum Języków Obcych UG,  Monika Mechlińska-Pauli Irena Moszczyńska-Janicka oraz  Adriana Ruta-Wojciechowska, w czasie sesji posterowej dzieliły się swoim doświadczeniem i pomysłami na Rozwijanie Umiejętności Wyższego Rzędu w Akademickiej Dydaktyce Języków Obcych.

Data publikacji: poniedziałek, 24. Czerwiec 2024 - 10:20; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Czerwiec 2024 - 14:58; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman