fbpx 31 Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland | Centrum Języków Obcych

31 Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland

W dniach 16-18 września 2022 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się 31 Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce (IATEFL Poland). Uczestnicy Konferencji po raz kolejny wymieniali poglądy na temat najnowszych trendów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego oraz wiedzy o krajach i kulturach anglojęzycznych, a także uczestniczyli w warsztatach i szkoleniach przygotowanych przez ekspertów o światowej sławie, entuzjastów nauczania języka angielskiego oraz sympatyków stowarzyszenia IATEFL.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci CJO, panie: Alina Swebocka, Joanna Makara, Marzanna Stanek-Kozłowska oraz Martyna Włodarczyk.

Dla przypomnienia w 2019 roku na Uniwersytecie Gdańskim odbyła się 28 Międzynarodowa Konferencja IATEFL, której współorganizatorem było CJO UG.

Cztery uczestniczki konferencji
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Wacław Ligman