International Partners Day - online

21 stycznia 2022 r. Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję w ramach International Partners Day pod tytułem „Working as an Academic during the Pandemic”. Tematyka wydarzenia poświęcona będzie doświadczeniom w nauczaniu języków obcych w czasie pandemii: lekcjom, jakie wyciągnęliśmy z nauczania online, wyzwaniom, którym musieliśmy sprostać, a także praktycznym rozwiązaniom, jakie wypracowaliśmy w trakcie miesięcy pracy zdalnej.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim za pośrednictwem MS Teams. W wydarzeniu wezmą udział nasi Partnerzy programu ERASMUS+ oraz SEA-EU, mile widziani również pozostali uczestnicy zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie: https://forms.office.com/r/DauWqpbyBd

Termin przyjmowania zgłoszeń – do 17.01.2022 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Komitet Organizacyjny w składzie:

mgr Alina Swebocka - Przewodnicząca

mgr Monika Mechlińska-Pauli - Koordynator

mgr Iwona Musielska

mgr Oliwia Grzegorczyk

dr Anna Dulska

21st January 2022. Foreign Languages Centre at the University of Gdansk is organizing for the second time an International Partners Day conference entitled 'Working as an Academic during the Pandemic'. The event will focus on the experience of teaching foreign languages during the pandemic: the lessons we learned from teaching online, the challenges we faced, and the practical solutions we developed during months of remote work.

The conference will be conducted in English via MS Teams. The event will be attended by our ERASMUS+ and SEA-EU Partners as well as other participants from Poland and abroad.

We are pleased to invite you to register via the form on the website: https://forms.office.com/r/DauWqpbyBd

Deadline for applications - January 13th, 2022.

The participation in the conference is free of charge.

Organisation Committee Members:

Alina Swebocka, MBA - Head

Monika Mechlińska-Pauli, MA - Coordinator

Iwona Musielska, MA

Oliwia Grzegorczyk, MA

Anna Dulska, PhD

Data publikacji: czwartek, 30. Grudzień 2021 - 08:09; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman Ostatnia zmiana: czwartek, 20. Styczeń 2022 - 12:08; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman