Dyżury lektorskie i plany zajęć

Semestr letni 23/24

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 14 30 - 16 00 WE sala 628

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

Bajerska Paula

paula.bajerska@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

środa 26.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WH (Bielańska) sala 29

godz 14 00 - 15 30 WMFiI sala B007/44

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

poniedziałek 24.06.2024

godz 14 15 - 15 45 WB sala C110

godz 9 30 - 11 00 WE sala 608

godz 10 00 - 11 30 WB sala B300

Błaszkowska Agnieszka

agnieszka.blaszkowska@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

wtorek 18.06.2024

godz 9 30 - 12 00 WE sala 628/602

godz 12 00 - 13 30 WE sala 628/602

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

magdalena.broniewska-lenarczyk@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 24.06.2024 WPiA sala 1026 online

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

Chmielewska Joanna

joanna.chmielewska@ug.edu.pl

w semestrze letnim nie prowadzi zajęć

 

Cich Iwona

iwona.cich@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 8 00 - 9 30 WPiA sala 1026

godz  9 00 - 10 30 WE sala 607

Dłużyk Izabela

izabela.dluzyk@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 45 - 11 15 WH sala 2.7 - Plan

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

środa 26.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 12 00 - 13 30 WE sala 608

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

Dużyńska Violetta

violetta.duzynska@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

piątek 21 i 28.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 417

godz 9 00 - 10 30 WOiG sala 110

Gagan David

david.gagan@ug.edu.pl

wtorek 25.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz.10 00 - 11 30 WNS sala A301

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608

Gagan Marianna

marianna.gagan@ug.edu.pl

wtorek 25.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 10 00 - 11 30 stary rektorat sala 317

godz 10 00 - 11 30 WE sala 620

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

wtorek 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WH sala 4.11

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Gorczyńska Ilona

ilona.gorczynska@ug.edu.pl

środa 26.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE 620

godz 10 00 - 11 30 WE sala 620

Grzegorczyk Oliwia

oliwia.grzegorczyk@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 13 15 - 14 45 WMFiI sala B 007

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Horodecka Barbara

barbara.horodecka@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 8 00 - 9 30 WNS sala B206

godz 9 30 - 11 00 WE sala 619

Janiak – Sieniawska Anna

anna.janiak-sieniawska@ug.edu.pl

czwartek 20.06.2024

wtorek 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 7 00 - 8 30 WPiA sala 1025

godz 9 00 - 10 30 WPiA sala 1025

godz 8 00 - 9 30 WE sala 620

Judycka Zofia

zofia.judycka@ug.edu.pl

sobota 22.06.2024

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 15 00 - 16 30 WNS sala C110

godz 12 30 - 14 00 WNS sala A301

godz 9 30 - 11 00 WE sala 620

Komorowska Magdalena

magdalena.komorowska@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

środa 26.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 16 00 - 17 30 WNS sala S315 online

godz 12 00- 13 00 WNS sala S315 online

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620

Kortas Katarzyna

katarzyna.kortas@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 10 00 - 11 30 WNS sala A301

godz 10 00 - 11 30 WE sala 608 - Plan

Korzeniowska Renata

renata.korzeniowska@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

Krajnik Łukasz

lukasz.krajnik@ug.edu.pl

poniedziałek godz 9 00 - 10 30 WE sala  - Plan

Król Monika

monika.krol@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 613

Kruszewska Katarzyna

katarzyna.kruszewska@ug.edu.pl

czwartek 20 oraz 27.06.2024

wtorek 18.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 618

godz 15 00 - 16 30 WF sala 468

Krzywańska – Frankowska Emilia

emilia.krzywanska@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

poniedziałek dyżur dyrektorski 1 i 20.07.2024, 9.09.2024

środa dyżur dyrektorski 23.08.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

godz 9 00 - 10 30 WE sala 628

godz 9 00- 10 30 WE sala 628

Kubica-Daniel Barbara

barbara.kubica-daniel@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

wtorek 25.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 17 00 - 18 30 WH sala 2.2

godz 16 30 - 18 00 WB sala C110

godz 11 15 - 12 45 WE sala 608

Kudlik-Jędruch Małgorzata

malgorzata.kudlik-jedruch@ug.edu.pl

wtorek 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WH sala 4.11

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

piątek 21 i 28.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 WpiA sala 1025

Kurecka Iwona

iwona.kurecka@ug.edu.pl

wtorek 18 i 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 12 30 - 14 00 WNS sala A301

godz 27.06.2024 WE sala 620

Kwiatkowski Paweł

pawel.kwiatkowski@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20.06.2024

wtorek 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WOiG sala 110

godz 9 00 - 10 30 WE sala 509

godz 9 00 - 10 30 WOiG sala 110

godz 13 00 - 14 30 WE sala 509

Landsman – Kwapińska Joanna

joanna.landsman@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

piątek 21 i 28.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 WPiA sala 1026

Mai Izabela

izabela.mai@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

czwartek 20.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

godz 13 00 - 14 30 WH sala 2.61

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20.06.2024

czwartek 27.06.2024

piątek 28.06.2024

godz 12 30 - 14 00 WE sala 624

godz 10 00 - 11 30 WE sala 624

godz 9 00 - 10 30 WE sala 624

godz 9 00 - 10 30 WE sala 624

Mechlińska - Pauli Monika

monika.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

piątek 28.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

godz 10 00 - 11 30 Biotech sala 040

Michalska Katarzyna

katarzyna.michalska@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

piątek 28.06.2024

godz 13 30 - 15 00 WNS sala A202

godz 10 00 - 11 30 WE sala 620

godz 10 00 - 11 30 WNS sala A202

Montano Delgado Jose

jose.montano-delgado@ug.edu.pl

środa godz 11 3 - 13 00 WFil sala 246 - Plan

Moran Magdalena

magdalena.moran@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 9 30 - 11 00 WNS sala A307

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620 - Plan

Moszczyńska – Janicka Irena

irena.moszczynska-janicka@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

wtorek 25.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620 online

godz 10 00 - 11 30 WMFiI sala B007

godz 9 30 - 11 00 WE sala 620

Mrozek Ewa

ewa.mrozek@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

środa 26.06.2024

godz 10 30 - 12 00 WPiA sala 1025

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

13 00 - 14 30 WCH sala C314

Nazaruk Marta

marta.nazaruk@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WH sala 2.2

godz 11 30 - 13 00 WH sala 2.2

godz 10 00 - 11 30 WE sala 620

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

wtorek 25.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WE sala 624

godz 10 30 - 12 00 WE sala 624

godz 10 30 - 12 00 WE sala 624

Pettke Elwira

elwira.pettke@ug.edu.pl

wtorek 18 i 25.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 12 30 - 14 00 WFil sala 4.11

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

Puzyrewska - Deja Joanna

joanna.puzyrewska-deja@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 7 30 - 9 00 WH (Bielańska) sala 97

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Radzikowski Piotr

piotr.radzikowski@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

środa 26.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 30 - 11 00 WZ sala B305

godz 8 30 - 10 00 WZ sala B305

godz 9 30 - 11 00 WE sala 405

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WNS sala D308

Ruta-Wojciechowska Adriana

adriana.ruta@ug.edu.pl

czwartek 20.06.2024

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 13 00 - 14 30 WE sala 608

godz 10 00 - 11 30 WH sala 4.11

godz 9 30 - 11 30 WE sala 608

Stanek – Kozłowska Marzanna

marzanna.stanek-kozlowska@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 10 00 - 11 30 WNS sala S460

godz 10 00 - 11 30 WE sala 607

Stankiewicz Patrycja

patrycja.stankiewicz@ug.edu.pl

piątek 21 i 28.06.2024 godz 11 00- 12 30 WBiotech sala 032

Swebocka Alina

alina.swebocka@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

czwartek dyżur dyrektorski 20 i 27.06.2024

godz 10 00 - 11 30 WE sala 603/604

godz 10 00 - 11 30 WE sala 603/604

Szabała Andrzej

andrzej.szabala@ug.edu.pl

środa 19 i 26.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WNS sala S336

godz 9 00 - 10 30 WE sala 617

Szczepaniak Małgorzata

malgorzata.szczepaniak@ug.edu.pl

czwartek 20.06.2024

środa 26.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 9 00- 10 30 WE sala 619

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

godz 9 00 - 10 30 WE sala 620

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

w semestrze letnim nie prowadzi zajęć

 

Szymianiec Agnieszka

agnieszka.szymianiec@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 00 - 10 30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

izabela.sliwinska@ug.edu.pl

wtorek 18.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 12 30 - 14 00 WE sala 405

godz 9 30 - 11 15 WE sala 409

Tenerowicz-Kudła Joanna

joanna.tenerowicz-kudla@ug.edu.pl

poniedziałek 24.06.2024

godz 10 30- 12 00 WNS sala C112 online

Trynkler - Zalaszewska Anna

anna.trynkler-zalaszewska@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 30 - 11 00 WH sala 4.11

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Wałowski Zbigniew

zbigniew.walowski@ug.edu.pl

czwartek 20 i 27.06.2024

środa 26.06.2024

godz 9 30 - 11 00 WE sala 608

godz 8 30 - 10 00 WZ sala 305

Włodarczyk Martyna

martyna.wlodarczyk@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 12 30 - 14 00 WE sala 620

godz 10 30 - 12 00 WE sala 620

Wójcik – Rogatka Agnieszka

agnieszka.wojcik-rogatka@ug.edu.pl

czwartek 20.06.2024

środa 26.06.2024

czwartek 27.06.2024

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

godz 10 00 - 11 30 WCH C314

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Wysomierska-Tkacz Agnieszka

agnieszka.wysomierska-tkacz@ug.edu.pl

środa 19.06.2024

czwartek 20 i 27.06.2024

godz 9 30 - 11 00 WH sala 4.11

godz 9 00 - 10 30 WE sala 606

Yumahulava Marharyta

marharyta.yumahulava@ug.edu.pl

czwartek 27.06.2024 godz 10 00 - 11 30 WE sala 620

                                         Dyżury online odbywają się poprzez MS Teams.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 24. Listopad 2014 - 17:00; osoba wprowadzająca: Lucyna Prośniewska Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Czerwiec 2024 - 14:57; osoba wprowadzająca: Wacław Ligman